Stagnacja czy innowacja?

Rozświetl swoją firmę

Ludzie. Twój biznes zależy od nich, a oświetlenie może zmotywować ich do wydajniejszej pracy i zapewnić im lepsze samopoczucie.

Zintegrowany system oświetleniowy oznacza, że źródła światła LED wraz z czujnikami są połączone poprzez aplikację, co daje szereg nowych możliwości. Takie rozwiązania były dotąd stosowane w większych firmach, a teraz również małe i średnie przedsiębiorstwa mogą podłączyć do jednego mostka do 200 punktów świetlnych.

Nowy system Interact Pro to oszczędne rozwiązanie bezprzewodowe, które pozwala całkowicie przestawić małe i średnie firmy na inteligentne oświetlenie. Jest dostępny w trzech wersjach dopasowanych do aktualnych wymagań klienta i całkowicie skalowalny, przez co umożliwia rozbudowę zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami.

Philips 2018 Interact Installer, rozwiązania biurowe dla użytkowników końcowych

Inteligentne oświetlenie rozpoczyna się od Interact Pro

System Interact Pro jest łatwy w instalacji, nie wymaga montowania dodatkowych anten, skrzynek radiowych ani przewodów sterujących. Konserwacja przebiega szybko z wykorzystaniem intuicyjnej aplikacji Interact Pro. Zdobądź zaufanie klienta dzięki sprawnej obsłudze poinstalacyjnej na podstawie danych z platformy Interact Pro.

Wszystkie elementy systemu są Interact Ready

Prawdziwi profesjonaliści nie szukają, tylko znajdują

Wybór oświetlenia zależy od rodzaju instalacji i dostępnego budżetu. Narzędzie do wyboru produktów marki Philips i kalkulator TCO ułatwiają znalezienie odpowiedniego oświetlenia LED dla danego klienta. Sprawdź, jak działają!

Plątanina kabli czy łączność bezprzewodowa?

Zintegrowany system z szybką i łatwą instalacją.

Super wolny czy ultra szybki?

Szybka i bezpośrednia wymiana konwencjonalnego oświetlenia — bez żadnych problemów z kompatybilnością.

Działa wszędzie

Oferujemy źródła światła i oprawy Interact Ready do różnych zastosowań.

Zostać w tyle czy iść w stronę przyszłości?

Wszystkie oprawy Interact Ready bezproblemowo współpracują z panelem administracyjnym i aplikacją Interact Pro.

Bądź ekspertem od oświetlenia

Signify Lighting Academy to platforma szkoleniowa, która zawiera wszystkie najważniejsze materiały edukacyjne oraz testy (certyfikaty ukończenia). Zapoznaj się z naszymi najnowszymi szkoleniami, które pomogą Ci uzyskać certyfikat instalatora inteligentnego oświetlenia.

Szkolenie handlowe

Ta ścieżka szkoleniowa skupia się na funkcjach i zaletach wersji działających samodzielnie i podłączonych do bramy. Jeśli chcesz dokładniej poznać tajniki Internetu rzeczy (IOT), skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Signify, aby otrzymać dostęp do szkoleń dotyczących tej wersji.

Szkolenie techniczne

W ramach tego szkolenia pokażemy ze szczegółami, jak rozpocząć pracę z aplikacją oraz jak korzystać z różnych funkcji na poziomach Foundation (podstawowym) i Advanced (zaawansowanym).

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wszystko gotowe?

Prawdziwi profesjonaliści stymulują rozwój działalności dzięki zintegrowanemu oświetleniu Philips, którym można sterować za pomocą panelu sterowania i aplikacji Interact Pro