DigiStreet

Innowacje w oświetleniu drogowym

Inteligentne oświetlenie dróg i ulic

W świetle szybkiej urbanizacji oraz daleko idących zmian społecznych i technologicznych władze miast stoją przed złożonym wyzwaniem — jak stworzyć bezpieczne, atrakcyjne i zrównoważone środowisko miejskie w czasach poważnych ograniczeń budżetowych i znacznego ograniczenia zasobów. Jedną ze strategii jest maksymalne wykorzystanie już istniejącej infrastruktury oświetleniowej — wówczas funkcje, które dawniej były zaledwie udogodnieniem, szybko stają się niezbędne.

W miarę postępującej cyfryzacji oświetlenia zewnętrznego źródła światła LED, oprawy oświetleniowe, sterowniki, czujniki i oprogramowanie są łączone w zintegrowane, inteligentne systemy, które dostosowują się do dynamiki ruchu miejskiego. Wykorzystanie cyfrowego potencjału opraw oświetleniowych LED pozwoli władzom miast nie tylko zaoszczędzić energię i zmniejszyć koszty utrzymania, ale również realizować szersze ambicje mające na celu stworzenie tętniącego życiem i przyjaznego dla mieszkańców środowiska miejskiego.

Kliknij obraz, aby wyświetlić pełnowymiarową infografikę

Poznaj DigiStreet

DigiStreet to pierwsza rodzina drogowych i ulicznych opraw oświetleniowych, która pozwala oszczędzać energię i zasoby, optymalizować konserwację, a jednocześnie przygotować się na erę inteligentnego oświetlenia. Ta rodzina specjalnych opraw do oświetlania dróg i ulic to idealny wybór dla miast, które chcą przejść na trwałe i wydajne oświetlenie LED. Oprawy DigiStreet, oferowane w różnych kształtach i z różnymi układami optyki, nadają się do wielu różnych zastosowań, jest to więc idealny wybór w przypadku oświetlenia publicznego.

Dlaczego DigiStreet to optymalny wybór

Pełna gama opraw drogowych i ulicznych wyposażonych w bardzo wydajną i zoptymalizowaną optykę LEDGINE

Gotowe do pracy w systemie, zaprojektowane dla inteligentnych miast

Architektura System Ready

Transformacja cyfrowa i Internet rzeczy (IoT) stwarzają ciekawe możliwości wykorzystania na obszarach miejskich przyszłościowych innowacji w zakresie łączności. Postęp technologiczny następuje jednak tak szybko, że trudno jest wybrać odpowiednie rozwiązanie. Architektura System Ready stanowi przyszłościową podstawę, na której można będzie wdrażać nowe technologie, gdy tylko miasto okaże się na nie gotowe. Architektura ta jest przystosowana do obsługi uznanych w branży, innowacyjnych sterowników oraz czujników, które umożliwiają poprawę efektywności energetycznej, a także gromadzenie różnych rodzajów danych. Pozwoli to miastom przejść na dynamiczne, oparte na czujnikach rozwiązania oświetleniowe w dowolnym momencie w przyszłości.

digistreet

Wybierz DigiStreet

DigiStreet to pierwsza rodzina opraw System Ready. Są one wyposażone w uniwersalne gniazdo na górze i na dole, dzięki czemu wystarczy tylko podłączyć sterowniki lub czujniki, aby umożliwić nowe zastosowania. Można więc zainstalować oprawy już dziś, a sterowniki i czujniki bez żadnych problemów zamontować później.

W oprawach Philips System Ready wykorzystano najnowocześniejszą architekturę i równie nowoczesne komponenty. A ponieważ posiadają one certyfikat SR, są zgodne ze wszystkimi komponentami dopuszczonymi do użytku w ramach programu SR. Są również wyposażone w gniazda zgodne ze standardami branżowymi (gniazdo Zhaga SR i 7-pinowe gniazdo NEMA ANSI). Dzięki temu oprawy te są zawsze przygotowane na montaż najnowszych innowacji, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości istniejącej infrastruktury oświetleniowej. 

digistreet

Możesz podłączyć je już dziś!

Oprawy System Ready to rozwiązanie przyszłościowe, ale już dziś pozwalają korzystać z kompleksowego systemu zarządzania oświetleniem ulicznym, takiego jak CityTouch, który umożliwia monitorowanie zintegrowanych opraw (np. DigiStreet), dokonywanie ich pomiarów oraz zarządzanie nimi za pomocą aplikacji internetowych. Ułatwia to analizowanie, planowanie i konserwację infrastruktury oświetleniowej dzięki zaawansowanej wizualizacji danych i intuicyjnym narzędziom zarządzania, które mogą być obsługiwane zdalnie.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia miejskiego należy użyć tego formularza