Inteligentne oświetlenie LED wspiera rozwój miast dzięki nowoczesnej technologii

Oszczędzanieenergii i większe bezpieczeństwo w mieście dzięki inteligentnemu oświetleniuulicznemu

Złożoność infrastruktury transportowej wymaga różnego rodzaju oświetlenia miejskiego, aby zapewnić płynność ruchu ulicznego, niższe koszty funkcjonowania miast i bezpieczeństwo ich mieszkańców. Inteligentne oświetlenie uliczne Philips LED to dziś opłacalny i zrównoważony wybór. Oprócz tego można również włączyć miasto do IoT za pomocą naszych zintegrowanych opraw oświetleniowych, które ułatwią korzystanie z technologii smart dzięki systemowi Interact City.

Niższe koszty

Niższe zużycie energii nawet o 50% dzięki wydajnemu i inteligentnemu ulicznemu oświetleniu LED i specjalnej uniwersalnej optyce

Niższe koszty konserwacji dzięki łatwym w serwisowaniu oprawom ulicznym IoT

Modułowe komponenty i cyfrowe narzędzia umożliwiają błyskawiczną konserwację oświetlenia miejskiego

Niezapomniane wrażenia

Popraw wygląd ulic, jednocześnie subtelnie oświetlając obszary w ich pobliżu

Wyeliminuj światło niepożądane, tak aby oświetlenie uliczne nie przeszkadzało mieszkańcom

Wykorzystanie najnowszych inteligentnych technologii oświetleniowych do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, komfortu i kontaktu z otoczeniem miejskim zarówno kierowcom, jak i pieszym

Lepsza realizacja celów zrównoważonego rozwoju

Niższa emisja CO2 umożliwiająca stworzenie ekologicznego miasta zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju

Chroń nietoperze dzięki oświetleniu miejskiemu, stosując specjalne aranżacje świetlne dla nietoperzy

Przygotuj innowacyjne oświetlenie miejskie dzięki zmodernizowanej i inteligentnej infrastrukturze

Interact odkryj zintegrowane oświetlenie

Odkryj zintegrowane oświetlenie uliczne

Jak sprawić, by miasto było bardziej inteligentne i komfortowe? System inteligentnego oświetlenia ulicznego Interact City współpracuje z naszymi zintegrowanymi oprawami oświetleniowymi, co pozwala stworzyć stabilną infrastrukturę usprawniającą działanie usług komunalnych, która poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. System inteligentnego oświetlenia miejskiego  Interact City obniża także zużycie energii i zwiększa wydajność, dzięki czemu zaoszczędzone środki można zainwestować w nowe projekty miejskie.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Najważniejsze cechy produktu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.