Wyróżnione produkty

Metronomis LED

Dodaj uroku i charakteru swojemu miastu dzięki nowoczesnemu oświetleniu ulicznemu LED

Iridium gen3

Pierwsza inteligentna oprawa z wbudowaną łącznością GPRS dla automatycznego odbioru technicznego i importowania danych do platformy zarządzania oświetleniem InteractCity.

SpaceWise

SpaceWise to innowacyjny system oświetlenia LED z wbudowanym sterowaniem bezprzewodowym, który umożliwia skonfigurowanie stref oświetleniowych odpowiednio do układu biura.

StyliD Evo

StyliD Evo to seria wysokowydajnych produktów, które zapewniają elastyczność w dostosowaniu aranżacji oświetlenia w sklepie do nowych układów i ekspozycji bez konieczności wymiany opraw.

Maxos fusion

Bezpieczeństwo w przestrzeniach przemysłowych jest zawsze najwyższym priorytetem. Teraz dzięki systemowi Maxos Fusion możesz spełnić wymagania przepisów branżowych i zmaksymalizować wartość swojej inwestycji.

DigiStreet

Przeznaczona dla inteligentnych miast oprawa System Ready (SR) DigiStreet przygotuje Cię na erę cyfrową, umożliwiając jednocześnie oszczędzanie energii i zasobów. Oprawa ta jest również wyposażona w wydajną optykę Ledgine i umożliwia wydajniejszą konserwację dzięki systemowi identyfikacji Philips Service Tag.

Oświetlenie LED TrueForce

Oświetlenie LED Philips TrueForce — ekonomiczny zamiennik HID, który ułatwia modernizację oświetlenia miejskiego, publicznego i przemysłowego dzięki zastosowaniu technologii LED.

Taśmy LED

Nowe taśmy Philips LED zapewniają szeroki wybór wysokiej jakości oświetlenia do różnych zastosowań i na każdą kieszeń

Oprawy LED

Oprawy Philips LED — za pomocą opraw z naszej bogatej oferty LED można zastąpić tradycyjne żarówki i halogeny oświetleniem LED wysokiej jakości.

Ledinaire — po prostu świetne LED-y

Ledinaire — teraz możesz przejść na oświetlenie LED bez problemów i niepotrzebnych kosztów

Perfectfit

Drukujemy oprawy pod wymiar, aby Twoja praca była łatwiejsza.

Tuby LED

Od zoptymalizowanej efektywności energetycznej po najwyższą moc strumienia świetlnego — w ofercie Philips znajdziesz najlepsze tuby LED do swoich potrzeb.

CoreLine

W rodzinie CoreLine dostępne są energooszczędne i łatwe w montażu oprawy oświetleniowe LED — zamienniki oświetlenia konwencjonalnego.

Przejście na LED

Przejście na LED nigdy nie było prostsze! Przygotuj się na nowe unijne przepisy i wybierz spośród różnorodnych, szybkich i łatwych w instalacji rozwiązań LED.

Interact Ready

Źródła światła i oprawy Philips Interact Ready współpracują z intuicyjną aplikacją Interact Pro, zapewniając zintegrowany system oświetleniowy w małych i średnich firmach

Oprawy LED Philips MasterConnect

Wymiana oświetlenia na inteligentne oprawy LED umożliwiające łatwy dostęp i bezproblemową modernizację oraz dostęp do wszystkich korzyści zintegrowanego systemu.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego skorzystaj z tego formularza