Lighting Academy przeniosła się do Signify

Lighting Academy (obraz)

Materiały edukacyjne dotyczące oświetlenia są już dostępne w Signify

Signify Lighting Academy oferuje kompleksową gamę zasobów edukacyjnych, które pozwalają poszerzać wiedzę na temat oświetlenia. Chcemy skracać dystans między najnowocześniejszymi innowacjami w dziedzinie oświetlenia i rzeczywistymi rozwiązaniami używanymi przez profesjonalistów, a podejście edukacyjne jest elementem realizacji tego pomysłu. Od comiesięcznych webinarów po wydarzenia związane z oświetleniem, nasze materiały edukacyjne są tworzone przez światowej klasy ekspertów i profesjonalistów w dziedzinie oświetlenia. Samodzielna nauka jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Więcej o Signify Lighting Academy

Zobacz, jakie informacje można znaleźć w Signify Lighting Academy, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat branży oświetleniowej. 

Webinary na temat oświetlenia

Co miesiąc zapewniamy wszystkim zainteresowanym możliwość udziału w naszych webinarach i zapoznania się z innowacjami w branży oświetleniowej, takimi jak dezynfekcja UV-C i druk 3D.

Nauka o oświetleniu

Nauka o oświetleniu to fascynująca lektura dla każdego, kto zawodowo zajmuje się światłem. Dostarcza ona podstawowej wiedzy na temat światła i oświetlenia, jego natury i zachowania.

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj nasz biuletyn, by otrzymywać najnowsze wiadomości o nadchodzących webinarach, wydarzeniach, nowych zasobach edukacyjnych i innych.

Wszystkie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, konkursach i comiesięcznych webinarach publikujemy w naszych mediach społecznościowych.