Philips Ledinaire dla prawdziwych profesjonalistów

Prawdziwi profesjonaliści wybierają Philips Ledinaire do codziennych zadań oświetleniowych

Nasze sprawdzone, wydajne oprawy oświetleniowe LED zapewniają wszystkie deklarowane korzyści. Korzystaj z niezawodnej i przewidywalnej wydajności dzięki kluczowym podzespołom, które zostały przetestowane przez firmę Signify — a to wszystko w korzystnej cenie. Philips Ledinaire to podstawowa linia niezawodnych produktów LED — takich jak panele, oprawy typu downlight i do wbudowania z linii Ledinaire — do zadań, które wymagają wysokiej wydajności.

Zaufanie

Dostajesz to, czego potrzebujesz i oczekujesz — za każdym razem!

Niezawodność

Oferujemy sprawdzoną jakość Philips. Każdy kluczowy element jest testowany pod kątem maksymalnej trwałości i zapewnienia wydajności przez długi czas.

Świetna jakość w dobrej cenie

Idealne wyniki nie powinny wiązać się z nadmiernym obciążeniem budżetu. Linia Ledinaire to świetne oświetlenie produkowane przez lidera w branży oświetlenia LED.

Rozwiązania droższe czy przystępne cenowo?

Linia Ledinaire obejmuje wiele opraw oświetleniowych LED wysokiej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o skuteczności i są dostępne w świetnej cenie. 

Linia produktów Ledinaire

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy.

Podobne produkty

Oprawy LED

Oprawy Philips LED — za pomocą opraw z naszej bogatej oferty LED można zastąpić tradycyjne żarówki i halogeny oświetleniem LED wysokiej jakości.

Centrum instalatora

Wszystkie informacje dla instalatorów dotyczące energooszczędnych opraw CoreLine LED, modernizowanych opraw LED i tub LED oraz oświetlenia konwencjonalnego.