Narzędzia i literatura

Wsparcie dla Twoich projektów oświetlenia

Philips dysponuje narzędziami, które są pomocne przy każdym projekcie oświetlenia. Niezależnie od potrzeb — od oświetlenia pojedynczego domu po oświetlenie przemysłowe na dużą skalę — mamy narzędzie, które sprosta Twoim potrzebom.

Dzięki oprogramowaniu do symulacji oświetlenia, takiemu jak wtyczki do programów DIALux, Relux i Autodesk 3ds MAX, możesz zaprojektować właściwie dobrane oświetlenie. Możesz także korzystać z naszej aplikacji mobilnej, aby mieć wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki, gdziekolwiek jesteś. Nasz katalog produktów online zawiera całą gamę produktów Philips, więc możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Oprogramowanie do symulacji oświetlenia

Wtyczki do programów DIALux, Relux i 3ds Max

Tutaj pobierzesz najnowsze wtyczki do programów DIALux, Relux i 3ds Max design. Ułatw sobie znalezienie odpowiedniej oprawy do projektu oświetleniowego.

Biblioteka Revit

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Ci życie. Oferowane przez nas pliki Revit są tworzone z myślą o elastyczności. Nasze modele są skalowalne i mają dodane niezbędne właściwości pozwalające dostosowywać je do indywidualnych potrzeb.

Biblioteka opraw zewnętrznych 3D

Popierz tutaj najnowsze pliki 3D dwg z naszego portfolio zewnętrznych opraw oświetleniowych. Następnie możesz łatwo przesłać te pliki do swojego oprogramowania 3D w celu wizualizacji krajobrazu miejskiego w projektach przestrzeni zewnętrznych.

Narzędzia

Nasze aplikacje mobilne

Oświetlenie konsumenckie HUE
Aplikacja Service Tag

Aplikacja komputerowa Mini300 LED

Czujnik ruchu połączony z czujnikiem światła słonecznego umożliwia dodatkowe ograniczenie zużycia energii. Aplikacja Mini 300 LED gen2 oferuje użytkownikom poziom kontroli niedostępny w przypadku innych opraw.

Oświetlenie konsumenckie HUE
Aplikacja Service Tag

Service tag

Coraz więcej miast przechodzi na technologię oświetleniową LED ze względu na wysoką jakość światła i energooszczędność. Konserwacja instalacji LED jest jednak bardziej skomplikowana niż lamp konwencjonalnych. Wymaga innych kompetencji i procesów. Ze względu na bezpieczeństwo i wydajność wzrasta jednak presja na szybkie wykrywanie i naprawę usterek.

Aby umożliwić identyfikację poszczególnych produktów, na wszystkich oprawach oświetleniowych, słupach i skrzynkach rozwiązań Philips nowej generacji umieszczany jest znacznik serwisowy jako unikalny system identyfikacji oparty na standardzie QR. 

Jeszcze dziś pobierz aplikację Philips Service Tag i zacznij korzystać z informacji i usług sportowych!

Interesuje Cię to?

Skontaktuj się z nami

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Gdzie kupić

Dowiedz się, gdzie kupić nasze produkty u dystrybutora lub partnera w pobliżu.