Oświetlenie boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych

Najważniejsze cechy produktu

Spotęguj atmosferę rywalizacji w swoim obiekcie

Ze względu na postępującą urbanizację i miejski tryb życia obiekty sportowo-rekreacyjne stają się coraz ważniejszymi elementami miast na całym świecie. Poprawa ich funkcjonalności z pewnością przyczyni się do zwiększenia sportowej aktywności społeczeństwa. Będzie to także korzystna zmiana zarówno dla sportowców, jak i widzów. Nasze energooszczędne oświetlenie LED i systemy zdalnego zarządzania pozwalają obniżyć koszty energii, jednocześnie przyczyniając się do poprawy stanu środowiska w obiekcie sportowym i zmniejszając zanieczyszczenie światłem, co ma znaczenie dla okolicznych mieszkańców. Możesz również podłączyć swój obiekt do Internetu rzeczy (IoT), korzystając z naszych zintegrowanych opraw smart obsługiwanych przez oprogramowanie Interact Sports.

Optymalizacja operacji

Prosta kontrola oświetlenia umożliwiająca zapewnienie światła we właściwym miejscu i czasie

Łatwa konserwacja dzięki systemowi monitorowania wskazującemu usterki oświetlenia w całym obiekcie

Niższe zużycie energii dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED, dobremu planowaniu i sterowaniu

Niezapomniane wrażenia

Większy komfort i lepsze samopoczucie dzięki jasnemu i jednorodnemu oświetleniu LED

Lepsza widoczność, bezpieczeństwo oraz wygoda dla sportowców i widowni

Dopełnienie różnych konkurencji sportowych adaptacyjnym oświetleniem pozwalającym uzyskać unikalną atmosferę 

Lepsza realizacja celów zrównoważonego rozwoju

Wsparcie ekologicznych inicjatyw poprzez niższą emisję dwutlenku węgla

Nowe perspektywy dla obiektów sportowych dzięki jasnemu i energooszczędnemu oświetleniu LED

Ograniczenie zanieczyszczenia świetlnego dzięki zaawansowanej funkcjonalności oświetlenia projektorowego LED z zastosowaniem optyki „0 Tilt” i pełnej kontroli światła rozproszonego za pomocą rastrów

Odkryj możliwości

Wysokowydajne systemy oświetleniowe na potrzeby obiektów sportowych na otwartym powietrzu

Wysokowydajne systemy oświetleniowe na potrzeby zadaszonych obiektów sportowych

Zarządzanie oświetleniem Interact do obiektów sportowo-rekreacyjnych

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oprogramowanie Interact Sports dla ośrodków sportowo-rekreacyjnych współpracuje z naszym zintegrowanym oświetleniem, co ułatwia zarządzanie i sterowanie światłem w całym obiekcie. 

Intuicyjny w obsłudze pulpit nawigacyjny pozwala programować działanie oświetlenia i dokonywać na bieżąco niezbędnych korekt w ustawieniach.

Dostęp do cennych danych pozwala zidentyfikować możliwości optymalizacji harmonogramów i schematów oświetlenia na terenie całego obiektu.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Projekty

Dezynfekcja UV-C w Warszawiance

Pierwszy park wodny , spa & welness w Polsce z dezynfekcją Philips UV-C.

Park Wodny

W Parku Wodnym komfort i bezpieczeństwo odwiedzających są priorytetem, a w czasie pandemii koronawirusa jest to jeszcze bardziej istotne.

Veenendaal Swimming Pools

See how Philips LED lighting installation at Veenendaal chlorinated swimming pools reduces disruption and improves safety.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Więcej informacji o naszych produktach