Prawdziwi profesjonaliści, prawdziwa jakość

Gdy praca musi być wykonana solidnie, można polegać na technologii oświetleniowej Philip LED. Dzięki najszerszemu asortymentowi opraw i sterowników LED jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby klientów.

Technologie LED szybko się zmieniają i wciąż powstają nowe możliwości. Jesteśmy renomowaną marką w branży oświetleniowej, rozumiemy wyzwania naszych klientów i pomagamy im się rozwijać.

Jesteś profesjonalistą, na którym można polegać – precyzyjnie planujesz prace, szybko przystępujesz do realizacji zadań i efektywnie wykonujesz obowiązki. Możesz na nas liczyć.

overview-content-image-connected-lighting

Zintegrowane oświetlenie zaprojektowane z myślą o sukcesie

Inteligentne oświetlenie to takie, które w sposób bezprzewodowy łączy się z centrum zarządzania firmy i dopasowuje do przestrzeni oraz do potrzeb pracowników. Oprawy LED z wbudowanymi inteligentnymi sterownikami komunikują się z oprogramowaniem do zarządzania obiektem. Rozwiązanie to otwiera nowe możliwości.

Philips jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Twojego klienta związanym z oświetleniem, oferując szeroką gamę produktów — opraw stworzonych z myślą o maksymalnej wydajności. Wszystkie komponenty łącznie z bezprzewodowymi czujnikami i włącznikami można wymieniać lub modernizować, zapewniając klientom komfort i wygodę.

Bądź ekspertem od oświetlenia

Signify Lighting Academy to platforma szkoleniowa, która zawiera wszystkie najważniejsze materiały edukacyjne oraz testy (certyfikaty ukończenia). Zapoznaj się z naszymi najnowszymi szkoleniami, które pomogą Ci uzyskać certyfikat instalatora inteligentnego oświetlenia.

Szkolenie handlowe

Ta ścieżka szkoleniowa skupia się na funkcjach i zaletach wersji działających samodzielnie i podłączonych do bramy. Jeśli chcesz dokładniej poznać tajniki Internetu rzeczy (IOT), skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Signify, aby otrzymać dostęp do szkoleń dotyczących tej wersji.

Szkolenie techniczne

W ramach tego szkolenia pokażemy ze szczegółami, jak rozpocząć pracę z aplikacją oraz jak korzystać z różnych funkcji na poziomach Foundation (podstawowym) i Advanced (zaawansowanym).

Prawdziwi profesjonaliści nie szukają, tylko znajdują

Wybór oświetlenia zależy od rodzaju instalacji i dostępnego budżetu. Narzędzie do wyboru produktów marki Philips i kalkulator TCO ułatwiają znalezienie odpowiedniego oświetlenia LED dla danego klienta. Sprawdź, jak działają!

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Produkty oświetleniowe LED

Chcemy pomagać Ci w rozwijaniu Twojej firmy. Oferujemy pełną gamę lamp i opraw LED, a także udostępniamy do pobrania pliki, narzędzia i wskazówki montażowe.

Instalacja

Masz pytania dotyczące instalacji? Obejrzyj nasze filmy dotyczące instalacji opraw oświetleniowych CoreLine i tub LED.