Bezpieczniejsze oświetlenie bardziej ekologiczne i efektywne energetycznie

Najważniejsze cechy produktu

Lepsze oświetlenie dla lepszych wyników

Aby zachować mocną pozycję w branży przemysłowej, należy dokładnie analizować koszty każdego procesu. Koszty oświetlenia mogą stanowić nawet 80% kwoty rachunku za energię. Dlatego warto zadbać, aby było ono możliwie jak najbardziej efektywne i ekonomiczne. Trwalsze i energooszczędne oświetlenie LED Philips może mieć ogromny wpływ na Twoje wyniki finansowe, redukując koszty utrzymania ze względu na skrócony czas ewentualnych przestojów oraz obniżając zużycie energii, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom i zwiększeniu produktywności. Ponadto możesz również zintegrować swój budynek z IoT za pomocą naszych opraw oświetleniowych w połączeniu z systemem Interact Industry, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać zalety inteligentnych technologii.

Niższe koszty

Obniżenie całkowitego kosztu użytkowania dzięki trwały oprawom oświetleniowym LED

Obniżenie kosztów zużycia energii


Optymalizacja projektów oświetlenia dzięki gamie produktów zapewniających strumienie świetlne i rozsył światła różnego typu

Poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy

Zgodność z krajowymi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa


Tworzenie bezpiecznego środowiska pracy dzięki dobremu oświetleniu przestrzeni roboczej

Wzmacnianie dobrego samopoczucia pracowników dzięki oświetleniu LED wysokiej jakości

Lepsza realizacja celów zrównoważonego rozwoju

Obniżenie emisji dwutlenku węgla dzięki zmniejszeniu zużycia energii


Zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko dzięki zwiększeniu wydajności i ograniczeniu ilości odpadów

Zgodność z krajowymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi energii i środowiska

Odkryj możliwości

Do centrów logistycznych i obszarów produkcyjnych ze średnimi i wysokimi sufitami

Do magazynów i centrów logistycznych

Do obszarów w systemie HACCP i typu cleanroom

Przemysłowe regały magazynowe

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Chcesz stworzyć inteligentny magazyn lub zakład produkcyjny? System Interact Industry współpracuje z naszym zintegrowanym oświetleniem i umożliwia tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają optymalizować wydajność, maksymalizować energooszczędność oraz zwiększać produktywność i bezpieczeństwo. Nasz zestaw aplikacji do zarządzania oświetleniem poszerza funkcjonalność zintegrowanego oświetlenia o analizy i dane, a scentralizowane zarządzanie oświetleniem pozwala zmniejszać wydatki operacyjne, śledzić zgodność ze standardami i przepisami, a także planować prace konserwacyjne. Koniec z niepewnością. Dzięki temu rozwiązaniu decyzje można podejmować w czasie rzeczywistym i w oparciu o dane.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Projekty

Rockwool

Modernizacja i rozbudowa zakładu produkcyjnego Rockwool Polska, w którym Signify zadbało o najnowocześniejsze oświetlenie.

Factory

42% energy savings and better working conditions for the employees with the modernization to Pacific LED.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.