Stwórz przyjazną i bezpieczną atmosferę na stacji benzynowej

Oświetlenie sklepów spożywczych

Zadbaj o to, aby klienci chętnie odwiedzali Twoją stację benzynową

Przyciąganie klientów i ułatwianie zakupów to cel wszystkich sklepów, w tym stacji benzynowych i sklepów spożywczych. Trzeba zachęcić kierowców do zatrzymania się, zapewnić bezpieczeństwo klientom podczas tankowania paliwa oraz ułatwić im szybkie znalezienie produktów w sklepie. Oświetlenie LED marki Philips zapewnia jasne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, a przy tym to przystępne cenowo i ekologiczne rozwiązanie. Nasze systemy sterowania pomagają zmniejszyć koszty związane ze zużyciem energii, dzięki czemu możesz skupić się na zapewnianiu usług najwyższej jakości.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści związanych z użyciem oświetlenia LED na stacjach benzynowych i w sklepach spożywczych.  

Niższe koszty

Zmniejszenie kosztów energii nawet o 90% (w przypadku osłony) dzięki oświetleniu LED o małym zużyciu energii

Obniżenie nakładów inwestycyjnych dzięki niezwykle trwałemu oświetleniu LED (do 100 000 godzin w przypadku oświetlenia osłony)

Obniżenie kosztów utrzymania dzięki regularnym informacjom zwrotnym i raportom o stanie systemu

Wyższa jakość usług

Tworzenie przyjaznej atmosfery, aby klienci przebywali w sklepie dłużej i kupowali więcej

Zachowanie świeżego i zachęcającego wyglądu produktów dzięki oświetleniu LED

Poprawa bezpieczeństwa dzięki lepszej widoczności wewnątrz i na zewnątrz sklepu

Budowanie wizerunku marki

Możliwość dostosowania oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego w celu stworzenia wyjątkowego wizerunku marki
Połączenie oświetlenia osłony, oświetlenia wnętrza i układów sterowania, aby zapewnić maksymalną widoczność marki

Wykorzystanie dynamicznego oświetlenia w sklepie w celu kierowania klientów do określonych stref i zwracania ich uwagi na promocje

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Oświetlenie zewnętrzne stacji paliw

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Więcej informacji