Nowatorskie pomysły w dziedzinie oświetlenia supermarketów

Spełnia wymagania sklepów jutra

82% milenialsów nadal woli kupować w sklepach fizycznych, o ile zapewniają one odpowiedni komfort, są interaktywne i nowoczesne. Nawet w obecnym coraz bardziej zdigitalizowanym świecie kupujący nadal chcą widzieć, dotykać i wąchać produkty. Wyzwaniem dla sprzedawców jest więc zapewnienie klientom doświadczenia, jakiego nie znajdą online. Wygląd sklepu, w tym jego oświetlenie, odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu Twojej marki przez klientów. Oświetlenie LED marki Philips ułatwia poruszanie się po sklepie i podkreśla walory produktów. System sterowania i planowania pomaga ograniczyć zużycie energii i zwiększa wydajność eksploatacyjną. Oprócz tego możesz również zintegrować swój sklep z IoT za pomocą naszych opraw oświetleniowych w połączeniu z systemem Interact Retail, tak aby inteligentne technologie pracowały dla Ciebie.

Niezapomniane wrażenia

Uatrakcyjnij swój sklep zarówno dla klientów, jak i pracowników

Zapewnij pozytywne doświadczenie zakupowe za pomocą wysokiej jakości oświetlenia i komfortu wzrokowego

Zmień wygląd swojego sklepu za pomocą niestandardowych opraw oświetleniowych

Zachowaj świeżość żywności

Używaj oświetlenia LED Fresh Food, aby zachować świeżość produktów i odpowiednio je wyeksponować

Wydłuż okres przydatności do spożycia i ogranicz marnowanie żywności dzięki oświetleniu LED Fresh Food

Oferujemy szeroki wybór opraw z różnymi barwami oświetlenia

Szybciej realizuj cele zrównoważonego rozwoju

Zmniejsz zużycie energii o 40% dzięki oświetleniu LED i o kolejne 20% dzięki systemom sterowania

Zadbaj o przyszłość swojej instalacji oświetleniowej z pomocą rozwiązań w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym

Podążaj za najnowszymi trendami i realizuj cele zrównoważonego rozwoju za pomocą naszych niestandardowych opraw oświetleniowych drukowanych w technologii 3D

Odkryj możliwości

Nowe oblicze handlu dzięki oświetleniu zgodnym z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym

Doskonała ekspozycja i mniej odpadów

Najwyższy stopień elastyczności i wydajności w sklepach

Niezrównana elastyczność i jakość światła w sklepach przyszłości

Jasno oświetlona fasada sklepu

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oświetlenie sklepów — jest wszędzie. A gdyby mogło ono poprawiać doświadczenia zakupowe i zapewniać dane do szczegółowych analiz sprzedażowych? Interact Retail w połączeniu z naszym zintegrowanym oświetleniem LED daje Ci te możliwości i nie tylko. Twórz atrakcyjne i elastyczne przestrzenie sprzedażowe, inicjuj określone zachowania kupujących poprzez tworzenie stref i warstw światła, proponuj klientom oparte na lokalizacji oferty dzięki nowym funkcjonalnościom w aplikacji mobilnej. Na tym właśnie polega inteligentny handel!

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Najważniejsze cechy produktu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania