Nowatorskie pomysły w dziedzinie oświetlenia supermarketów

Najważniejsze cechy produktu

Spełnia wymagania sklepów jutra

82% milenialsów nadal woli kupować w sklepach fizycznych, o ile zapewniają one odpowiedni komfort, są interaktywne i nowoczesne. Nawet w obecnym coraz bardziej zdigitalizowanym świecie kupujący nadal chcą widzieć, dotykać i wąchać produkty. Wyzwaniem dla sprzedawców jest więc zapewnienie klientom doświadczenia, jakiego nie znajdą online. Wygląd sklepu, w tym jego oświetlenie, odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu Twojej marki przez klientów. Oświetlenie LED marki Philips ułatwia poruszanie się po sklepie i podkreśla walory produktów. System sterowania i planowania pomaga ograniczyć zużycie energii i zwiększa wydajność eksploatacyjną. Oprócz tego możesz również zintegrować swój sklep z IoT za pomocą naszych opraw oświetleniowych w połączeniu z systemem Interact Retail, tak aby inteligentne technologie pracowały dla Ciebie.

Niezapomniane wrażenia

Uatrakcyjnij swój sklep zarówno dla klientów, jak i pracowników

Zapewnij pozytywne doświadczenie zakupowe za pomocą wysokiej jakości oświetlenia i komfortu wzrokowego

Zmień wygląd swojego sklepu za pomocą niestandardowych opraw oświetleniowych

Zachowaj świeżość żywności

Używaj oświetlenia LED Fresh Food, aby zachować świeżość produktów i odpowiednio je wyeksponować

Wydłuż okres przydatności do spożycia i ogranicz marnowanie żywności dzięki oświetleniu LED Fresh Food

Oferujemy szeroki wybór opraw z różnymi barwami oświetlenia

Szybciej realizuj cele zrównoważonego rozwoju

Achieve 40% energy savings with LED and an additional 20% by adding controls

Future-proof your lighting Infrastructure with our Circular Lighting ready portfolio

Stay on trend while meeting sustainability goals with our 3D printed, customizable luminaires

Odkryj możliwości

Nowe oblicze handlu dzięki oświetleniu zgodnym z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym

Doskonała ekspozycja i mniej odpadów

Najwyższy stopień elastyczności i wydajności w sklepach

Niezrównana elastyczność i jakość światła w sklepach przyszłości

Jasno oświetlona fasada sklepu

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oświetlenie sklepów — jest wszędzie. A gdyby mogło ono poprawiać doświadczenia zakupowe i zapewniać dane do szczegółowych analiz sprzedażowych? Interact Retail w połączeniu z naszym zintegrowanym oświetleniem LED daje Ci te możliwości i nie tylko. Twórz atrakcyjne i elastyczne przestrzenie sprzedażowe, inicjuj określone zachowania kupujących poprzez tworzenie stref i warstw światła, proponuj klientom oparte na lokalizacji oferty dzięki nowym funkcjonalnościom w aplikacji mobilnej. Na tym właśnie polega inteligentny handel!

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania