Nadaj blasku obiektom sportowym

Najważniejsze cechy produktu

Stadion opłacalny dla Ciebie i przyjazny dla kibiców

To światło wprowadzi życie do Twojego obiektu sportowego. Dzięki oświetleniu LED ArenaVision przeciętny mecz staje się ekscytującym wydarzeniem. Odpowiednie natężenie światła bez efektu olśnienia ułatwia pracę kamer i zapewnia kibicom idealny widok tego, co dzieje się na stadionie. Dowiedz się, w jaki sposób możesz zmodernizować oświetlenie w swoim obiekcie, zmniejszyć koszty i poprawić wydajność operacyjną. Oprócz tego możesz również uzyskać dostęp do inteligentnej technologii IoT dzięki naszym zintegrowanym oprawom oświetleniowym i systemowi Interact Sports.

Optymalizacja operacji

Niższe koszty dzięki energooszczędnym systemom oświetlenia LED

Łatwiejsza instalacja i konserwacja dzięki specjalnym kodom QR Service Tag do identyfikacji uszkodzonych opraw oświetleniowych

Zwiększ przychody dzięki elastyczności pozwalającej na organizowanie różnych typów wydarzeń w tym samym miejscu

Niezapomniane wrażenia

Zgodność z najnowszymi międzynarodowymi standardami nadawców telewizyjnych

Spełnienie wysokich wymagań transmisji powtórek w zwolnionym tempie dzięki technologii oświetlenia bez migotania

Wyższy komfort na boisku dzięki doskonałemu oddawaniu barw, temperaturze barwowej i jednolitości kolorów

Elastyczność projektowania

Uproszczenie okablowania za pomocą jednego sterownika dużej mocy

Różne opcje optyki dopasowane do konstrukcji stadionów

Większa elastyczność dzięki opcjonalnym rastrom ograniczającym olśnienia

Oświetl boisko za pomocą naszego oświetlenia obiektów sportowych

Ożyw swoją fasadę dzięki dynamicznemu oświetleniu architektonicznemu

Color Kinetics

Odkryj dynamiczne oświetlenie

Oświetl swoje obiekty sportowe i stwórz inspirujące wrażenia wizualne dla kibiców dzięki połączeniu opraw oświetleniowych Philips z dynamicznym i kolorowym oświetleniem architektonicznym Color Kinetics.

Widok stadionu Wanda Metropolitano

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Inteligentne stadiony i niezapomniane doświadczenia fanów to podstawowe zadanie Interact Sports. Oprogramowanie Interact Sports współpracuje z naszymi zintegrowanymi oprawami oświetleniowymi i pomaga w zarządzaniu całym oświetleniem — włącznie z boiskiem, punktami rozrywkowymi, elewacją stadionu i strefami dla gości. Dodanie czujników IoT pomoże usprawnić prace obsługowe lub działania marketingowe. Przygotuj dla kibiców niestandardowe pokazy świetlne uruchamiane przed, w trakcie i po zakończeniu głównego wydarzenia. Zachęcaj sponsorów do współpracy dzięki nowym, wyjątkowym możliwościom wyświetlania reklam. Interact Sports umożliwia wszechstronną obsługę obiektów sportowych, przynosząc nowe źródła dochodów, zachęcając organizatorów różnych wydarzeń i kreując nowe możliwości biznesowe.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Projekty

Stadion Gdańsk

Modernizacja oświetlenia na Stadionie Gdańskim sprawiła, że jego system LED stałsięw pełni zgodny z wymogami oświetleniowymi UEFA Elite Level A.

Chelsea F.C.

The installed LED pitch lighting meets the new stringent broadcast criteria of the English Premier League.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Oświetlenie projektorowe obiektów sportowych i rekreacyjnych