Zapewnij podróżnym komfort i przyjazną atmosferę

Zapewnij klientom pozytywne wrażenia z zakupów

Wraz z intensyfikacją pasażerskiego i towarowego ruchu lotniczego lotniska coraz częściej przejmują funkcje handlowe, hotelowe, biznesowe i logistyczne. W obliczu tak gwałtownego rozwoju oświetlenie jest jednym z elementów, który może pomóc w obniżeniu kosztów oraz zapewnieniu efektywności operacyjnej, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju, jednocześnie tworząc niezapomniany wizerunek marki. Oświetlenie Philips LED pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę, ułatwia poruszanie się po obiekcie i wspiera rentowność w najrozmaitszych scenariuszach biznesowych.

Optymalizacja operacji

Wyższa efektywność operacyjna dzięki zaplanowanym konserwacjom i zdalnemu monitorowaniu

Wzrost przychodów dzięki atrakcyjniejszej ofercie sklepów i hoteli

Mniejsze koszty, zanieczyszczenie światłem i emisje dwutlenku węgla dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED i mechanizmom kontrolnym

Większe bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i łatwość poruszania się pasażerów po lotnisku

Dokładniejsze kontrole bagażu dzięki jasnemu oświetleniu LED o wysokiej jakości

Bezpieczne i komfortowe środowisko pracy dla personelu

Budowanie wizerunku marki

Budowanie reputacji marki dzięki wymiernym inicjatywom w zakresie zrównoważonego rozwoju

Lotnisko jako punkt orientacyjny i atrakcja turystyczna

Oferowanie pasażerom wyższego komfortu niż konkurencja

Odkryj możliwości

Zapewnij skuteczność i bezpieczeństwo

Odkryj dynamiczne oświetlenie

Odkryj dynamiczne oświetlenie

Twórz wizualny komfort estetyczny i oświetlaj przestrzenie lotniska, łącząc oprawy oświetleniowe Philips z dynamicznym, kolorowym oświetleniem do obiektów architektonicznych Color Kinetics.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Projekty

Schiphol Airport

Schiphol Airport opts for Circular lighting.

Najważniejsze cechy produktu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania