Oczaruj swoich gości

Miejsce godne zapamiętania

Wywarcie na gościach niezapomnianego wrażenia sprawia, że pozostają oni lojalni. Jednak realizując ten cel, istotne jest znalezienie takiego rozwiązania, które jest ekonomiczne, a zarazem wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju. Dzięki elastycznemu oświetleniu LED Philips możesz witać, kierować i wprawiać w podziw każdego gościa, który przekroczy próg Twojego hotelu — a wszystko to przy jednoczesnej oszczędności energii i kosztów bieżących. Piękny projekt oświetlenia sprawi, że Twój hotel zapadnie gościom w pamięć. Oprócz tego możesz również zintegrować swój hotel z IoT za pomocą oprogramowania Interact Hospitality w połączeniu z naszymi oprawami oświetleniowymi, aby inteligentne technologie pracowały dla Ciebie.

Niższe koszty

Niższe zużycie energii dzięki technologii LED i funkcjom sterowania

Zarządzanie i ograniczenie zużycia energii dzięki wykorzystaniu światła dziennego

Automatycznie wyłączaj światło w obszarach, które nie są używane

Podnieś poziom zadowolenia gości

Zaprojektuj atrakcyjne i inspirujące przestrzenie na terenie całego hotelu

Zmień oblicze swojego hotelu za pomocą dynamicznego oświetlenia na specjalne okazje

Twórz rozmaite nastroje w różnych przestrzeniach za pomocą niestandardowych aranżacji świetlnych

Osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem

Realizuj cele dotyczące zrównoważonego rozwoju za pomocą rozwiązań oświetleniowych LED

Zmniejsz ślad węglowy dzięki produktom zaprojektowanym w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym

Łatwo dostosuj przestrzeń do większych przychodów

Odkryj możliwości

Odkryj oświetlenie architektoniczne

Odkryj oświetlenie architektoniczne

Popraw wygląd swoich pomieszczeń i kreuj efekty wizualne w centralnych przestrzeniach, łącząc oprawy oświetleniowe Philips z oświetleniem architektonicznym Modular Lighting Instruments. 

Interact Hospitality — przyjemne aranżacje świetlne w pokojach hotelowych

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oprogramowanie Interact Hospitality zapewnia przejrzystość działania systemu w czasie rzeczywistym na obszarze całego obiektu, zwiększając komfort gości i jednocześnie ułatwiając pracę obsługi oraz oszczędzając energię. Nasze zintegrowane oświetlenie LED współpracuje z oprogramowaniem Interact Hospitality, umożliwiając tworzenie wydajnych i energooszczędnych aranżacji oświetleniowych w holu, restauracjach, salach balowych i pokojach gości. Oprogramowanie Interact Hospitality łączy się z innymi systemami, w tym z systemem zarządzającym instalacjami HVAC i systemem hotelowym PMS, wyświetlając wszystkie dane w czasie rzeczywistym w jednym intuicyjnym panelu administracyjnym, co pomaga lepiej organizować pracę i poprawiać jakość obsługi gości.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Najważniejsze cechy produktu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.