Oczaruj swoich gości

Najważniejsze cechy produktu

Miejsce godne zapamiętania

Wywarcie na gościach niezapomnianego wrażenia sprawia, że pozostają oni lojalni. Jednak realizując ten cel, istotne jest znalezienie takiego rozwiązania, które jest ekonomiczne, a zarazem wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju. Dzięki elastycznemu oświetleniu LED Philips możesz witać, kierować i wprawiać w podziw każdego gościa, który przekroczy próg Twojego hotelu — a wszystko to przy jednoczesnej oszczędności energii i kosztów bieżących. Piękny projekt oświetlenia sprawi, że Twój hotel zapadnie gościom w pamięć. Oprócz tego możesz również zintegrować swój hotel z IoT za pomocą oprogramowania Interact Hospitality w połączeniu z naszymi oprawami oświetleniowymi, aby inteligentne technologie pracowały dla Ciebie.

Niższe koszty

Niższe zużycie energii dzięki technologii LED i funkcjom sterowania

Zarządzanie i ograniczenie zużycia energii dzięki wykorzystaniu światła dziennego

Automatycznie wyłączaj światło w obszarach, które nie są używane

Podnieś poziom zadowolenia gości

Zaprojektuj atrakcyjne i inspirujące przestrzenie na terenie całego hotelu

Zmień oblicze swojego hotelu za pomocą dynamicznego oświetlenia na specjalne okazje

Twórz rozmaite nastroje w różnych przestrzeniach za pomocą niestandardowych aranżacji świetlnych

Osiąganie celów związanych ze zrównoważonym rozwojem

Realizuj cele dotyczące zrównoważonego rozwoju za pomocą rozwiązań oświetleniowych LED

Zmniejsz ślad węglowy dzięki produktom zaprojektowanym w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym

Łatwo dostosuj przestrzeń do większych przychodów

Odkryj możliwości

Magiczne efekty z wykorzystaniem koloru, tekstury i ruchu

Odkryj oświetlenie architektoniczne

Odkryj oświetlenie architektoniczne

Popraw wygląd swoich pomieszczeń i kreuj efekty wizualne w centralnych przestrzeniach, łącząc oprawy oświetleniowe Philips z oświetleniem architektonicznym Modular Lighting Instruments. 

Interact Hospitality — przyjemne aranżacje świetlne w pokojach hotelowych

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oprogramowanie Interact Hospitality zapewnia przejrzystość działania systemu w czasie rzeczywistym na obszarze całego obiektu, zwiększając komfort gości i jednocześnie ułatwiając pracę obsługi oraz oszczędzając energię. Nasze zintegrowane oświetlenie LED współpracuje z oprogramowaniem Interact Hospitality, umożliwiając tworzenie wydajnych i energooszczędnych aranżacji oświetleniowych w holu, restauracjach, salach balowych i pokojach gości. Oprogramowanie Interact Hospitality łączy się z innymi systemami, w tym z systemem zarządzającym instalacjami HVAC i systemem hotelowym PMS, wyświetlając wszystkie dane w czasie rzeczywistym w jednym intuicyjnym panelu administracyjnym, co pomaga lepiej organizować pracę i poprawiać jakość obsługi gości.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.