Profesjonalne oświetlenie marki Philips

Oprawa LED o wszechstronnym zastosowaniu

Stworzenie idealnej atmosfery w każdym pomieszczeniu i na każdą okazję nigdy nie było łatwiejsze. Marka Philips oferuje serię dekoracyjnych źródeł światła LED będących połączeniem elegancji i prostoty obsługi. Są one wyposażone w innowacyjną technologię Philips ExpertColor zapewniającą wyjątkową jakość światła i wysoką jednorodność barw, pozwalają stworzyć niepowtarzalny nastrój w każdym pomieszczeniu. Źródła światła Philips DimTone umożliwiają przyciemnienie światła do ciepłych odcieni tradycyjnych żarówek i zmianę stylu wnętrza z funkcjonalnego na przyjazny i zachęcający.

Modny wygląd

Dekoracyjne źródła światła Philips LED są dostosowane do każdego stylu — od industrialnego po nowoczesny i elegancki — a stworzenie idealnej atmosfery nigdy nie było tak proste jak teraz.

Jakość światła

Znakomity współczynnik CRI, doskonała zgodność kolorów pomiędzy oprawami oraz brak migotania i płynne ściemnianie zapewniają komfort w każdym wnętrzu. 

Zróżnicowane portfolio

Od hoteli i restauracji po sklepy i sale konferencyjne — bogaty wybór dekoracyjnych opraw Philips LED zapewnia rozwiązania oświetleniowe do każdego rodzaju zastosowań.

Stwórz idealną atmosferę na każdą okazję w każdym pomieszczeniu dzięki dekoracyjnym źródłom światła LED.

Nasza pierwsza żarówka LED klasy A

Nasza pierwsza żarówka LED klasy A

Nowe żarówki Philips LED klasy A to prawdziwy przełom w dążeniu do zrównoważonego oświetlenia. Zapewniają one do 60% oszczędności energii, 3,5-krotnie dłuższą trwałość użytkową w porównaniu ze standardowymi źródłami światła LED oraz zwrot kosztów inwestycji już po 5 miesiącach w przypadku przejścia z żarówek halogenowych.

• Duża energooszczędność, do 210 lm/W

• Bardzo długa trwałość 50 tys. godzin 

• Klasa efektywności energetycznej A zgodnie z nowym europejskim rozporządzeniem w sprawie etykiet energetycznych

Kategorie LED

Projekty i narzędzia

Projekty i narzędzia

Obsługa transformatora i ściemniacza

Nasze reflektory punktowe i żarówki LED mogą być stosowane bezpośrednio w istniejących oprawach.

Współpracują z większością istniejących transformatorów i ściemniaczy. Listy obsługiwanych transformatorów i ściemniaczy są regularnie aktualizowane.

Projekty i narzędzia

ErP w centrum uwagi

Ekoprojekt to zbiór unijnych regulacji promujących energooszczędność (ErP = Energy-related Products; produkty energetyczne). W związku z tym produkty nieefektywne są stopniowo wycofywane z użycia i zakazuje się ich stosowania. Równocześnie podnoszone są wymagania dotyczące wydajności bardziej energooszczędnych rozwiązań alternatywnych.

ExpertColor

Seria MASTER LED z technologią ExpertColor została zaprojektowana z myślą o dopasowaniu idealnego nastroju do Twojego wnętrza. Wierne odwzorowanie barw pozwala stworzyć atmosferę relaksu lub wypełnić pomieszczenie jasnym, żywym światłem — zależnie od indywidualnych potrzeb. W obu zastosowaniach to wyjątkowe oświetlenie wyróżnia się głębokim nasyceniem barw.

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Podobne produkty

Tuby LED

Od zoptymalizowanej efektywności energetycznej po najwyższą moc strumienia świetlnego — w ofercie Philips znajdziesz najlepsze tuby LED do swoich potrzeb.

Centrum instalatora

Wszystkie informacje dla instalatorów dotyczące energooszczędnych opraw CoreLine LED, modernizowanych opraw LED i tub LED oraz oświetlenia konwencjonalnego.