Optymalizacja oświetlenia w biurze i poprawa produktywności

Najważniejsze cechy produktu

Przekształć swoje biuro w inspirujące miejsce do pracy

Połącz dbałość o komfort człowieka z zaawansowaną technologią, by stworzyć efektywną przestrzeń biurową dzięki oświetleniu biurowemu.  Przyciągaj utalentowanych pracowników dzięki rozwiązaniom zgodnym z ideą zrównoważonego rozwoju, które pozytywnie wpływają na samopoczucie, zachowanie i wydajność. Oprócz tego możesz również zintegrować biuro z IoT za pomocą naszych opraw oświetleniowych w połączeniu z systemem Interact Office, tak aby inteligentne oświetlenie LED biura pracowało dla Ciebie.

Optymalizacja operacji

Zmniejszenie kosztów energii nawet o 80% dzięki przejściu na sterowane systemy oświetlenia biurowego LED

Zarządzaj zmieniającymi się potrzebami użytkowników budynków dzięki wszechstronnym systemom oświetlenia do biura z opcjami modernizacji

Szeroka gama kształtów opraw oświetleniowych do różnych przestrzeni

Wyższa wydajność

Zapewnij komfort wizualny dzięki aranżacjom świetlnym i spersonalizowanym ustawieniom oświetlenia biurowego LED.

Stwórz przyjazną zdrowiu i inspirującą przestrzeń do pracy za pomocą naturalnego światła

Podnieś wydajność pracowników za sprawą oświetlenia do biura LED, które nie męczy wzroku i jest przystosowane do konkretnego rodzaju pracy

Wyższe zaangażowanie i dobre samopoczucie

Popraw samopoczucie za pomocą naturalnego światła

Przyciągnij i utrzymaj najlepszych pracowników za sprawą sprzyjającego zdrowiu miejsca pracy opartego na technologii dostosowanej do potrzeb człowieka

Stosuj oświetlenie biurowe dopasowane do rytmu dobowego człowieka dzięki dynamicznie regulowanemu światłu białemu, które zapewnia odpowiednie oświetlenie o danej porze dnia.

Odkryj możliwości

Zoptymalizuj wykorzystanie przestrzeni dzięki czujnikom i zdalnemu sterowaniu

Pokaż swoje prawdziwe kolory

Fasada biurowca The Edge w Amsterdamie

Odkryj zintegrowane oświetlenie biurowe

Zwiększ wydajność i komfort pracowników dzięki architekturze systemu i oprogramowaniu do oświetlenia biurowego Interact Office, które pomagają pracownikom w znajdowaniu wolnych sal konferencyjnych lub dostępnego miejsca i dają im możliwość spersonalizowania oświetlenia. Następnie skorzystaj z danych obecności, aby sprawdzić miejsce i preferencje pracy osób, zwracając uwagę na potencjalne oszczędności energii i miejsca oraz korzyści związane w wygodą. Wystarczy zainstalować zintegrowane oświetlenie biurowe LED marki Philips z wbudowanymi czujnikami IoT i skorzystać z oprogramowania Interact Office, by zwiększyć komfort korzystania z budynku i zoptymalizować przestrzeń w celu stworzenia ekologicznego, inteligentnego biura.

Zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy

Jesteśmy pokoleniem, które przez większość czasu przebywa w pomieszczeniach. Spędzamy w nich średnio ponad 90% czasu, z czego 36% w miejscu pracy. Im więcej czasu przebywamy we wnętrzach, tym mniej korzystamy ze światła słonecznego, które dostarcza naszym organizmom składników odżywczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wpływie światła na organizm? Zachęcamy do lektury naszego artykułu, w którym zawarliśmy informacje na temat wpływu światła na wzrok, emocje i zdrowie.

Zapewnij lepsze samopoczucie w biurze, stosując oświetlenie melanopowe

Zapewnij lepsze samopoczucie w biurze, stosując oświetlenie melanopowe

Światło melanopowe jest jednym ze składników światła naturalnego, który odgrywa istotną rolę w synchronizacji zegara biologicznego organizmu z niewidocznym oddziaływaniem światła. Właściwie zaprojektowane oświetlenie melanopowe w budynku pozwala wykorzystywać zalety naturalnego światła dziennego w pomieszczeniach: poprawić komfort wizualny, samopoczucie i wydajność ich użytkowników. Zachęcamy do lektury naszej najnowszej broszury w której opisaliśmy, jak poprawić samopoczucie osób przebywających w biurze dzięki zastosowaniu oświetlenia melanopowego.

Filozofia projektowania biur szybko się zmienia. Funkcjonalne przestrzenie ustępują miejsca środowiskom, które inspirują i motywują, a zdrowie i dobre samopoczucie pracowników jest traktowane priorytetowo. Nie tylko pozwala to poprawić nastroje, jakość snu i wydajność, lecz także przyciąga utalentowane osoby i pomaga zatrzymać je w firmie.

Fasada biurowca The Edge w Amsterdamie

Znaczenie oświetlenia w certyfikacji budynków WELL

W 2014 roku organizacja International WELL Building Institute (IWBI) wprowadziła globalny system ocen WELL Building Standard, którego celem jest podniesienie poziomu zdrowia i dobrego samopoczucia w miejscach pracy. W roku 2020 zaczęła obowiązywać wersja v2, w ramach której skonsolidowano wszystkie wcześniejsze wersje wraz z pilotażową w jeden standard WELL obejmujący wszystkie rodzaje projektów. WELL v2 jest aktualizowany co kwartał na podstawie najnowszych danych i zmieniających się problemów związanych ze zdrowiem publicznym. Przeczytaj ulotkę na temat certyfikacji budynków WELL, by dowiedzieć się, jak zdobyć punkty potrzebne do uzyskania wyższego poziomu certyfikacji.

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Projekty

Biurowiec Q22

Q22 w dobrym świetle

Bezpieczny powrót do biur Forte Partner

W związku z niedawną pandemią firma Forte Partners wybrała urządzenia dezynfekujące UV-C, aby zapewnić swoim najemcom bezpieczny powrót do biura.

Bosch

Find out how Bosch is using office lighting to create a productive work atmosphere and save energy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania