Pierwsza inteligentna oprawa oświetleniowa typu „plug and play”

Pierwsza w pełni inteligentna oprawa zaprojektowana pod kątem łatwości podłączania

Neoklasyczne wzornictwo nowej gamy opraw oświetleniowych Iridium Gen3 umożliwia dyskretny montaż opraw w dzielnicach mieszkalnych i na głównych drogach. Nowe oprawy Iridium Gen3, zainspirowane okrągłym kształtem poprzednich modeli i odwołujące się do ich stylistyki, zapewniają najlepsze zalety nowej technologii LED.

Zobacz film o oprawach Iridium Gen3

Iridium Gen3 to pierwsza inteligentna oprawa zaprojektowana z myślą o bezproblemowej łączności. Po zainstalowaniu można nią sterować zdalnie za pomocą platformy zarządzania oświetleniem InteractCity. Idealny sposób na zdalne zarządzanie oświetleniem bez komplikacji!

Oprawa Iridium gen3

Iridium gen3 to inteligenta oprawa, która stanowi część rozwiązania IntelligentCity. Można ją bezproblemowo podłączyć do systemu InteractCity LightWave bez dodatkowego sprzętu, ponieważ system sterowania jest wbudowany w oprawę oświetleniową. Łączność następuje za pośrednictwem publicznej sieci telefonii komórkowej. Dzięki temu zarządca terenu nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności konserwacyjnych. Ponadto zarządzanie łącznością wchodzi w skład naszego pakietu usług, co znacznie odciąża klienta. Po podłączeniu do zasilania punkt świetlny automatycznie pojawi się we właściwym miejscu na mapie InteractCity, a jego wszystkie parametry techniczne zostaną zaimportowane do systemu, co umożliwi ich zdalną kontrolę za pomocą InteractCity LightWave.

Instalacja boczna

Instalacja boczna

Instalacja bezpośrednio na słupie (z systemem InteractCity LightWave)

Instalacja bezpośrednio na słupie (z systemem InteractCity LightWave)

Łatwa 3-etapowa instalacja dzięki innowacyjnym zaczepom

Łatwa 3-etapowa instalacja dzięki innowacyjnym zaczepom

Do pobrania

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego skorzystaj z tego formularza