Dynamiczne oświetlenie okna wystawowego PerfectScene

Oświetlenie okien wystawowych o udowodnionej mocy oddziaływania

Porywające, dynamiczne okna wystawowe

Twoja witryna sklepowa jest niczym błyskawiczna prezentacja mająca zainteresować przechodniów. Zwiększ swoje szanse dzięki dynamicznemu oświetleniu PerfectScene. Udowodniono, że zmieniające się sceny oświetleniowe w oknach wystawowych przyciągają uwagę klientów i zwiększają ruch w sklepie.
 
Według badań dzięki zmianom oświetlenia liczba klientów zatrzymujących się przy sklepie wzrasta o 11%, a wchodzących do niego – nawet o 19%*. Dynamiczne okno PerfectScene umożliwia zoptymalizowanie wyglądu witryny z zastosowaniem ściemnianego oświetlenia okna wystawowego, które zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać uwagę klientów. Dzięki scentralizowanemu sterowaniu wszystkimi oknami i obszarami wyświetlania stworzenie idealnej atmosfery w sklepie jest proste jak nigdy dotąd.

* Badania przeprowadziły firma EIT Digital, Politecnico di Milano i Signify w Eral55

Dynamiczne oświetlenie okien wystawowych PerfectScene firmy Signify — oświetlenie witryn, które zatrzymuje wzrok klientów

Zalety dynamicznego oświetlenia okien wystawowych PerfectScene

Więcej klientów, większa sprzedaż

Zyskaj kolejnych klientów i zwiększ sprzedaż dzięki zmianom scen oświetleniowych, które przyciągną uwagę kupujących.

Przyciąganie uwagi za pomocą efektów świetlnych

Podświetlaj promowane towary, aby klienci natychmiast je zauważali. Twórz różne efekty, łącząc oprawy z oferty akcentowych produktów z funkcją ściemniania.

Nowe wystawy, większe zainteresowanie klientów

Steruj wieloma jednostkami oświetlenia okien wystawowych za pomocą jednego systemu, który umożliwia też tworzenie własnych scen oświetleniowych przy użyciu aplikacji mobilnej.

Co umożliwia dynamiczne okno wystawowe PerfectScene

Dynamiczne okno wystawowe PerfectScene umożliwia wykorzystanie możliwości, jakie daje światło, do zwiększenia atrakcyjności wystaw i sklepu.

Jak działa PerfectScene

PerfectScene łączy szynoprzewody i oprawy do wbudowania ze skalowalnym systemem sterowania. Dzięki wybraniu określonych elementów, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni i wymagań, możesz stworzyć dynamiczne okno wystawowe, które zatrzyma klientów przed sklepem.

System sterowania Dynalite

Dzięki nowemu, łatwemu w obsłudze interfejsowi użytkownika ta bezprzewodowa aplikacja umożliwia aktualizowanie zawartości w czasie rzeczywistym z zastosowaniem nawet 16 dynamicznych scen okna sklepowego.

TrueFashion

Te oprawy oświetleniowe cechują się bardzo wąskim rozsyłem światła, więc mogą być używane do precyzyjnego podświetlania produktów w oknie wystawowym i zwracania uwagi na określone towary.

StyleID

Modułowość, zmienność rozsyłu światła i wbudowana funkcja ściemniania rozwiązania StyleID gwarantują maksymalną elastyczność pozwalającą na dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb związanych ze sklepem.

Kontakt

W razie pytań skontaktuj się
z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania

Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do sklepów

Przymierzalnia PerfectScene

Pomóż klientom podejmować właściwe decyzje, instalując w przymierzalniach oświetlenie, które będą mogli samodzielnie dostosować, aby zobaczyć, jak ubrania będą wyglądały w różnych sytuacjach.

Dowiedz się więcej o oświetleniu stworzonym do takich obiektów, jak…