Maxos Fusion — Nowy standard linii świetlnych

Elastyczny system linii świetlnych LED o wysokiej jakości i wydajności

Swoboda pozycjonowania i zmiany pozycji

Maxos fusion to elastyczna i przyszłościowa linia świetlna, na której opiera się cały system. Swoboda pozycjonowania ułatwia modernizację, dodawanie i wymianę komponentów na szynie w celu wydłużenia okresu eksploatacji instalacji podstawowej.

Wysoka wydajność i długa trwałość użytkowa

Wysoka wydajność (do 185lm/W) i długa trwałość użytkowa strumienia świetlnego (100 000 godzin przy L80) pozwalają tworzyć zoptymalizowane i dostosowane do konkretnych potrzeb rozwiązania o atrakcyjnym całkowitym koszcie posiadania (TCO).

Wysoka jakość światła, bardzo równy rozsył i spójność kolorów

System Maxos fusion oferuje szeroki wybór strumieni świetlnych, kolorów i specjalnie zaprojektowanych soczewek OptiSuit zapewniających niezrównaną wydajność i wyraźnie wyższą jakość światła.

Szeroki zakres zastosowań

Jest to znakomity wybór do bardzo różnych zastosowań i wymagań oświetleniowych — od supermarketów i hipermarketów po hale produkcyjne, centra dystrybucji i magazyny.

Gotowe do podłączenia

Specjalne czujniki pozwalają w pełni wykorzystać wszystkie zalety systemu Interact, dzięki czemu klienci mogą podejmować decyzje na podstawie danych w sklepach i obiektach przemysłowych.

Rozwiązanie dla wszystkich

Szyna Maxos fusion mieści do 13 przewodów w linii, co pozwala obsługiwać wiele różnych opcji obwodów elektrycznych, w tym oświetlenie awaryjne, odpowiednio do wymagań konkretnego projektu.

System linii świetlnych do sklepów i przemysłu

Sklepy

Maxos Fusion jest rozwiązaniem, które nie tylko zwiększa oszczędność energii i jest bardziej zrównoważone, ale pozwala też projektować instalacje sklepowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. System linii światła Maxos Fusion jest elastycznym szkieletem podstawowym, który można bez trudu zmieniać zgodnie z nowymi trendami i planami sklepu. Dzięki połączeniu linii światła z rodziną opraw — w tym punktowych i nieliniowych —można modernizować oświetlenie sklepu sprawnie i bez problemów.

Przemysł

Bezpieczeństwo w przestrzeniach przemysłowych jest zawsze najwyższym priorytetem. Teraz dzięki systemowi Maxos Fusion możesz spełnić wymagania przepisów branżowych i zmaksymalizować wartość swojej inwestycji. Jeżeli szukasz rozwiązania z zakresu oświetlenia ogólnego o doskonałych parametrach, Maxos Fusion zapewnia wysoki poziom oszczędności energii i minimalne koszty konserwacji przy długim okresie niezawodnej eksploatacji.

Panel Maxos fusion

OptiSuit: doskonałe oświetlenie w handlu i przemyśle

OptiSuit to seria różnych układów optycznych do opraw oświetleniowych z panelem elektrycznym. Unikalna konstrukcja zapewnia odpowiednie światło we właściwych miejscach, w handlu i w przemyśle, mimo że klienci z tych sektorów mają różne oczekiwania. Najważniejsze jest jednak to, że emitowane światło gwarantuje wysoką widoczność i równomierną ekspozycję, dzięki czemu — bez względu na zastosowanie — nadaje oświetlanym obiektom spójny wygląd.

Pełny wybór ustawień rozsyłu światła OptiSuit do zastosowań w sektorze handlowym

Rozwiązanie optyczne

Pełny wybór ustawień rozsyłu światła OptiSuit do zastosowań przemysłowych

zakłady optisuit

Rozwiązanie Maxos fusion zostało zaprojektowane zgodnie z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym

5 podstawowych korzyści dla naszych klientów i planety

Zależy nam na tym, aby można było kompleksowo dopasowywać oprawy oświetleniowe do zmieniających się potrzeb klientów — włączając w to serwis i naprawy, modernizacje i wymiany — bez oglądania się na okresy trwałości użytkowej i z zachowaniem najwyższej wydajności.

Rozwiązania dla projektantów

Pokaz instalacji

Maxos fusion to zróżnicowana rodzina liniowych systemów oświetlenia do różnych zastosowań. Składają się one z szyny nośnej Maxos (szkieletu), paneli świetlnych Maxos, które można elastycznie montować na całej długości szkieletu, oraz całej gamy akcesoriów montażowych, odpowiadających różnym wymaganiom projektowym. Instalacja systemu jest prosta i wystarczy wykonać kilka czynności, aby cieszyć się jakością oświetlenia Maxos fusion. Więcej szczegółów podajemy w filmie z pokazem instalacji. Opracowaliśmy też specjalne narzędzie konfiguracyjne, które w kilku prostych krokach pomaga powiązać projekt oświetlenia z listą potrzebnych elementów. Kliknij łącze konfiguratora, aby dowiedzieć się więcej.

Kontakt

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania