Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie
  Zamknij filtry Pokaż filtry
  Pokaż więcej filtrów
  Pokaż mniej filtrów
  • Produkt
  • Efficacy
  • Strumień świetlny (lm)
  • Temperatura barwowa (K)
  • IES
  • Ulotkę

  Sortuj wg:

    Informacje o rodzinie produktów

    Pacific LED gen5 to innowacyjna, najlepsza w swojej klasie wodoodporna oprawa LED, powszechnie chwalona za optymalną wydajność. Spełnia wysokie wymagania współczesnych gałęzi przemysłu, gdzie panują trudne warunki pracy. Jest to bardzo wytrzymała, kompaktowa i niezawodna oprawa zapewniająca doskonałą jakość światła. Wysoki stopień ochrony mechanicznej (IK08) oraz ochrona przed działaniem wody i pyłu (IP66) w połączeniu z przetestowaną odpornością chemiczną sprawiają, że oprawa Pacific LED gen5 świetnie znosi trudne warunki przemysłu samochodowego, spożywczego i ciężkiego. Można ją również z powodzeniem stosować w garażach i magazynach.Oprawy Pacific LED gen5 zapewniają doskonałą jakość światła bez artefaktów o jednorodnej charakterystyce z szerokim wyborem opcji optyki i strumieni świetlnych (do 15 000 lm). To daje większą swobodę w projektowaniu optymalnych schematów oświetleniowych, tworzonych w podejściu cyrkularnym, co umożliwia ich modernizację i wydłużenie okresu eksploatacji.Oprawy te można szybko i łatwo zainstalować, co upraszcza prowadzenie kabli i daje swobodę wyboru opcji połączeń i montażu. Są one również atrakcyjne ze względu na niski całkowity koszt posiadania (TCO), dobrą wydajność energetyczną i łatwość konserwacji – przy minimalnych zakłóceniach pracy w wymagających zastosowaniach.Oprawy Pacific LED gen5 są w pełni kompatybilne z systemem Interact Industry, co otwiera dodatkowe możliwości w zakresie optymalizacji wydajności, oszczędności energii, lepszego zarządzania światłem, produktywności oraz bezpieczeństwa. Rozwiązanie jest zatem przyszłościowe w każdym aspekcie. Odkryj oprawy Pacific LED gen5. Optymalna wydajność w trudnych warunkach.

    Korzyści

    Wysoka trwałość użytkowa pozwala zapomnieć o instalacji oświetleniowej.
    Szeroki wachlarz zastosowań w przemyśle od przetwórstwa żywności, poprzez przemysł ciężki i chemiczny, motoryzacyjny, aż po garaże i magazyny.
    Niższe koszty utrzymania dzięki łatwemu serwisowaniu i wymianie części w systemie modułowym.
    Możliwość integracji z systemem oświetleniowym Interact w celu optymalizacji pracy, maksymalnej oszczędności energii i analizy danych.

    Najważniejsze cechy

    Znakomita energooszczędność i długi okres eksploatacji: do 140 lm/W i do to 50 000 godzin L80.
    Szeroki zakres zastosowań dzięki możliwości wyboru strumienia świetlnego (do 15 000 lumenów) i optyki w połączeniu z wysokiej jakości materiałami odpornymi na działanie substancji chemicznych.
    Solidna i kompaktowa konstrukcja produktu o wysokim stopniu ochrony przed działaniem wody i pyłu (IP66) i wysokim stopniu ochrony mechanicznej (IK08).
    Pozbawiony artefaktów rozsył światła o dużej równomierności z kontrolą olśnień.
    Bezproblemowa instalacja i konserwacja.

    Zastosowania

    Przetwórstwo żywności
    Garaże
    Zakłady produkcyjne
    Magazyny / centra dystrybucyjne

    Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

    Promieniowanie UV moze z czasem uszkodzić materiał, powodując utratę szczelności i stopnia ochrony IP66.
    Nie należy instalować oprawy w miejscach, w których jest ona narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Pliki do oprogramowania
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep