Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie
  • Produkt
  • IES
  • Ulotkę

  Sortuj wg:

    Informacje o rodzinie produktów

    oświetleniowe, które można w przyszłości rozwijać. Opracowane przez firmę Philipsnowe konfigurowalne moduły osprzętu z wbudowanymi funkcjami sterującymi umożliwiająprogramowanie działania opraw pod kątem maksymalnej energooszczędności i ograniczeniawpływu na środowisko naturalne. Konfigurator oświetlenia marki Philipsto pojedynczy, zintegrowany, intuicyjny w obsłudze system, za pomocą którego możnaskonfigurować dowolne funkcje w każdym programowalnym sterowniku Philip.Zaprojektowanie konfiguracji optymalnej dla danego zastosowania nigdy nie było łatwiejsze.

    Korzyści

    Jedno narzędzie do wszystkie konfigurowalnych sterowników w systemach konwencjonalnych i LEDElastyczność dla producentów OEM dająca dostęp do wbudowanych funkcji sterownikaZoptymalizowane pod kątem procesu produkcyjnegoWyjątkowe narzędzie zapewniające funkcje konfiguracji i diagnostyki

    Najważniejsze cechy

    Nadaje się do wszystkich programowalnych sterowników LED, świetlówkowych i HID firmy Philips.Nadaje się do standardowych komputerów z systemem Windows i portem USBRóżne interfejsy w zależności od instalacjiUmożliwia optymalizację instalacji, wprowadzanie zmian w ostatniej chwili, łatwą diagnostykę i konserwację.

    Zastosowania

    SklepyBiuraPrzemysłOświetlenie zewnętrzne
    Do pobrania
    Ilustracje
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep