Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Oczywiste

  oszczędności

  energii 

  Biura Audi, Niemcy  

   

  Dowiedz się, jak firma Audi oszczędza pieniądze dzięki energooszczędnemu oświetleniu biur  

  Nowoczesne oświetlenie biur firmy Philips

  Decyzja o wyposażeniu całego trzeciego

  piętra naszego biura w oświetlenie LED była jedną z najlepszych w roku. Osiągamy też oczywiste oszczędności energii dzięki innowacyjnemu zarządzaniu oświetleniem. Dodatkowo w nowej atmosferze nasi koledzy czują się bardzo dobrze i zmotywowani jak nigdy dotąd.

   

  — Bernhard Schneider, dyrektor działu planowania

  Punkty spotkań w biurach Audi w Niemczech w oświetleniu biur firmy Philips
  Zwiększenie produktywności w miejscu pracy dzięki oświetleniu biur firmy Philips

  Wyzwanie

   

  Audi AG to legenda motoryzacji. Ta znana z długiej tradycji i unikatowej historii sięgającej 1901 r. jest znana ze stosowania technologii — slogan firmy można przetłumaczyć jako „Postęp dzięki technologii”. Zgodnie ze swoim przywiązaniem do innowacji firma Audi poszukiwała nowoczesnego systemu oświetlenia do swoich odnowionych biur.

  Odpowiednie oświetlenie 


  Dotrzymywanie wysokich standardów firmy Audi wymagało czegoś specjalnego. Trzypiętrowy budynek o powierzchni 1500 m2 nie tylko wymagał środowiska pracy sprzyjającego produktywności, ale jego oświetlenie musiało być energooszczędne i zgodne z przepisami.

   

  Rozwiązaniem okazało się oświetlenie LED. Nowy system został opracowany z wykorzystaniem opraw PowerBalance do wbudowania, które zapewniają równomierny rozkład światła, doskonałe oddawanie barw i brak efektu olśnienia. W całym biurze zainstalowaliśmy 248 modułów PowerBalance oraz 72 moduły LuxSpace. Dodatkowe oprawy typu downlight umożliwiają łatwe przyciemnianie, więc personel może dostosowywać oświetlenie do swoich preferencji.

   

  Nowe oprawy są nie tylko zgodne z wszystkimi normami dotyczącymi miejsc pracy. Stwarzają też personelowi miłą atmosferę sprzyjającą produktywności. Dodatkowo nowoczesne systemy oświetlenia i sterowania spowodowały znaczne ograniczenie zużycia energii i emisji CO2. .


  Nowe oprawy i inteligentne sterowanie oświetleniem biura pozwolą firmie Audi uzyskać oszczędności energii do 50%. Dodatkowo lampy mają czas eksploatacji rzędu 50 000 godzin w porównaniu z 15 000 konwencjonalnych lamp, co daje oszczędności na konserwacji.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   W przypadku oświetlania pomieszczeń biurowych źródłami w oprawach LED inwestorzy są zwykle skłonni wydać pieniądze na ekologiczne rozwiązania, ale tylko pod warunkiem zwrotu tych i...

  Pokrewne projekty