Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Pochwały za
  oszczędzanie
  energii

  E.ON,
  Santander, Hiszpania

   

  Dowiedz się, jak E.ON promuje energooszczędność za pomocą oświetlenia

  Dobra atmosfera w salach konferencyjnych dzięki rozwiązaniom oświetlenia firmy w E.ON Spain

  Naszym celem było
  wyposażenie biur

  w Santander w najbardziej zaawansowane, najefektywniejsze i najwyższej jakości oświetlenie dostępne na rynku. Przy wsparciu firmy Philips podjęliśmy działania do stworzenia miejsc pracy przyszłości”.

  — Ramsés Garrote, E.ON Project Manager
  Efektywna praca przy energooszczędnym oświetleniu LED firmy Philips w E.ON, Spain
  Rozwiązania oświetlenia biur firmy Philips stwarzają lepsze pierwsze wrażenie dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED w recepcji biura E.ON, Spain

  Wyzwanie

   

  E.ON to pionierska firma energetyczna. Stosując innowacyjne technologie, stara się dostarczać czystszą, lepszą energię elektryczną, pomagając ludziom oszczędzać energię. Gdy jej hiszpańska kwatera główna została przeniesiona do nowego biura, firma postanowiła zastosować rozwiązanie oświetlenia, które zapewni doskonałą atmosferę przy minimalnym zużyciu energii.

  Oświetlenie firmy Philips stwarza atmosferę odpowiednią do pomieszczeń wypoczynkowych w E.ON, Spain dzięki zastosowaniu lamp LED

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Firma E.ON wiązała duże nadzieje z nowym biurem. Celem było stworzenie siedziby cechującej się maksymalną możliwą energooszczędnością, a jednocześnie o wyglądzie miłym dla gości i pracowników. Aby to osiągnąć, wybrano rozwiązanie oparte w 100% na oświetleniu LED. Firma E.ON zleciła realizację projektu w modelu ESCO, aby mieć pewność, że inwestycja zwróci się dzięki oszczędnościom energii elektrycznej.

   

  W całym obiekcie zainstalowano najnowsze oprawy LED, zapewniające oświetlenie pozbawione efektu olśnienia w miejscach pracy, obszarach wspólnego użytkowania i toaletach. Podstawowym typem oprawy była CoreLine do wbudowania, generująca odświeżające światło spełniające wszystkie normy dotyczące biur. Dodatkowo zastosowano sterowanie Dynalite dające dalsze oszczędności dzięki wykrywaniu światła dziennego i aktywacji obecnością. Automatyczna regulacja strumienia świetlnego wyłącza oprawy, gdy światło dzienne jest wystarczające lub gdy w pomieszczeniu nie ma nikogo. Dzięki temu system sterowania do minimum ogranicza niepotrzebne zużycie energii.


  Modernizacja przekroczyła wszelkie oczekiwania. Spełniono oczekiwania środowiskowe i w efekcie budynek jest pierwszym na tym terenie, któremu przyznano klasę energetyczną A. Oświetlenie przyczyniło się też do tego, że biuro stało się miejscem wydajnej pracy przy minimalnych kosztach. Firma E.ON ogłosiła plany wprowadzenia technologii LED w pozostałych budynkach — to powód do dumy dla firmy Philips Lighting.


  Dzięki nowemu systemowi oświetlenia firma E.ON osiągnęła oszczędności energii przekraczające 83%, co zmniejszyło rachunki za energię.

  • CoreLine Recessed
   CoreLine Recessed
   Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują rozwiązań oświetleniowych, które łączą wysokiej jakości światło z niskim zużyciem energii i niew...
  Dynalite

  Dynalite

  Promowanie energooszczędnych środowisk. Przyjazny interfejs sterowania z inteligentnym zarządzaniem oświetleniem.

   

  Pokrewne projekty