Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Rozjaśnianie

  dni w biurze

  Rada Dystryktu Sedgemoor,
  Somerset, Wielka Brytania


  Zobacz, jak komercyjne oświetlenie tworzy lepszą przestrzeń do pracy w Radzie Dystryktu Sedgemoor

   

  Recepcja Rady Dystryktu Sedgemoor oświetlona przez energooszczędne lampy Philips Lighting

  Opinia
  pracowników

  w Bridgwater House była niezwykle pozytywna. Ponieważ natężenie oświetlenia obniżało się stopniowo, nie zauważyli pogorszenia — ale teraz widzą znaczną poprawę, która rzeczywiście zmieniła środowisko pracy. Ucieszyła nas także pomoc, jaką firmy Western Electrical i Philips świadczyły nam podczas realizacji projektu”.

   

  — Adrian Robson, Robson Electrics

   

  Philips Lighting oświetla salę konferencyjną Rady Dystryktu Sedgemoor, Somerset, Wielka Brytania
  Sala konferencyjna Rady Dystryktu Sedgemoor oświetlona przez wbudowane lampy Coreline Philips Lighting

  Wyzwanie

   

  Biura Rady Dystryktu Sedgemoor wymagały rozjaśnienia. Dotychczas używane świetlówki stały się z czasem ciemniejsze, a ich eksploatacja dobiegała końca. Rada zdecydowała się na montaż nowego oświetlenia, które miało poprawić warunki pracy i zmniejszyć zapotrzebowanie na konserwację.

  Odpowiednie oświetlenie 


  Rada Dystryktu Sedgemoor przyjrzała się kilku możliwościom realizacji nowego oświetlenia biurowego. Firma Western Electrical, lokalny hurtownik w branży oświetleniowej, dostarczyła różne produkty do budynku biurowego i zainstalowała je w dwóch pomieszczeniach dla porównania.

   

  Lampy LED marki Philips okazały się najlepsze. Rob Lucas z Western Electrical mówi: „Oprawy do wbudowania CoreLine okazały się najlepsze pod względem technicznym i estetycznym, a poza tym ich cena była atrakcyjna. Po podjęciu decyzji pozostałe oprawy świetlówek w budynku zostały wymienione na produkty CoreLine w stosunku jeden do jednego”. Zainstalowano około 750 opraw CoreLine.


  Nowe, komercyjne oświetlenie poprawiło przestrzeń roboczą dzięki czystemu, odświeżającemu światłu. Nowe lampy są nie tylko jaśniejsze, ale także zużywają mniej energii i można je przyciemnić w razie potrzeby. „Opinia pracowników w Bridgwater House była niezwykle pozytywna” — twierdzi Adrian Robson. „Ponieważ natężenie oświetlenia obniżało się stopniowo, nie zauważyli pogorszenia — ale teraz widzą znaczną poprawę, która rzeczywiście zmieniła środowisko pracy”.


  Cykl eksploatacji nowych lamp LED wynosi około 30 000 godzin — ponad dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzednich opraw.

  • CoreLine Recessed
   CoreLine Recessed
   Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują rozwiązań oświetleniowych, które łączą wysokiej jakości światło z niskim zużyciem energii i niew...

  Tworzenie 
  przestrzeni sprzyjającej pracy

  Zespół

  Rada Dystryktu Sedgemoor

  Klient

  Philips Lighting

  Partner projektu

  Robson Electrics

  Partner projektu

  Western Electrical

  Partner projektu

  Pokrewne projekty