Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Automatyczne

  regulowanie
  światła

  Westfield,
  Sydney, Australia


  Dowiedz się, jak inteligentne sterowniki oświetlenia tworzą ekologiczne otoczenie w Westfields
  Ten ciąg komunikacyjny w firmie Westfield w Sydney jest oświetlany produktami firmy Philips sterowanymi automatycznie

  Inteligentne sterowniki
  oświetlenia

  pomogły firmie Westfields zaoszczędzić 30% na rachunkach za energię”.
  Sala konferencyjna w firmie Westfield w Sydney jest wyposażona w sterowniki oświetlenia firmy Philips ułatwiające oszczędzanie energii
  Dzięki sterownikom oświetlenia firmy Philips w kawiarni Westfield Sydney panuje miła atmosfera

  Wyzwanie

   

  Westfield to legenda w świecie zakupów. To największa na świecie grupa zajmująca się nieruchomościami handlowymi, posiadająca 40 centrów na całym świecie. Firma ma 10-piętrowe biuro w Sydney i chciała zamontować tam system oświetlenia, który zapewniłby jej pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój.

  Odpowiednie oświetlenie 


  Firma Philips przystąpiła do instalacji nowego oświetlenia. Sercem nowego systemu w Westfield jest system sterowania Dynalite. Za pomocą technologii DALI (Digital Addressable Lighting Interface) zapewnia znaczne oszczędności energii dzięki monitorowaniu oświetlenia i sterowaniu nim. Zamiast pozostawiać regulację światła w rękach użytkowników, system Dynalite przyciemnia światło w pustych pokojach lub kiedy światło dzienne jest wystarczające.

   

  W budynku zamontowano łącznie 300 gniazd DALI służących do sterowania energooszczędnymi oprawami LED i świetlówek. Taka konfiguracja, nadzorowana globalnie przez komputer centralny, gwarantuje, że natężenie światła w budynku będzie optymalne przez cały czas. Pracownicy w razie potrzeby mogą także ręcznie regulować natężenie światła.

   

  Nowe oświetlenie stworzyło nowy punkt odniesienia dla oszczędności energii, komfortu i elastyczności. Ponadto system sterowania Dynalite w przyszłości będzie można z łatwością unowocześnić, a więc jest to naprawdę długoterminowa inwestycja.

   

  Najnowocześniejsze rozwiązanie oświetleniowe pozwoliło firmie Westfield uzyskać zarówno 5 gwiazdek w skali NABERS, jak i 6 gwiazdek w skali Green Star. Obniżając zużycie energii o 30%, firma zasadniczo zmniejszyła wydatki ponoszone na energię.

  • Dynalite Relay Controllers
   Dynalite Relay Controllers
   Do najpopularniejszych urządzeń sterowania światłem należą przekaźniki i urządzenia wielofunkcyjne, dlatego mogą one odgrywać największą rolę w zarządzaniu oświetleniem i zużyciem ...
  Panele DPN z serii Classic

  Panele DPN z serii Classic

  Dotykowe sterowanie światłem. Otoczenie, jakiego chcesz, w zasięgu ręki.
  Czujnik ultradźwiękowy

  Czujnik ultradźwiękowy

  Koniec marnowania energii. Czujnik ultradźwiękowy wykrywa światło dzienne i obecność osób w pokoju, co pozwala na oszczędzanie energii.

  Oszczędzanie energii
  z technologią LED

  Zespół

  Westfield Sydney

  Pokrewne projekty