Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Wspólna

  przestrzeń

  dla wszystkich pracowników

  Wooninc. Housing Corporation,
  Eindhoven, Holandia


  Dowiedz się, jak dzięki energooszczędnemu oświetleniu pracownicy Wooninc poczuli się w biurze jak w domu
  Wooninc, oświetlenie biura za pomocą energooszczędnych produktów firmy Philips

  Połączenie rozwiązań
  LuxSpace i PowerBalance 

  tworzy światło przyjemne dla oczu. Odzew ze strony pracowników był niezwykle pozytywny — uznali oświetlenie za bardzo korzystne”.

   

  — Marleen Donders, lider projektu dotyczącego nowego budynku firmy Wooninc.

  Korytarz firmy Wooninc wyposażony w oświetlenie marki Philips

  Wyzwanie


  Wooninc jest nietypową agencją nieruchomości. Ta korporacja mieszkaniowa zlokalizowana w Eindhoven posiada około 7500 nieruchomości do wynajęcia, a swoją ofertę kieruje do ludzi młodych i seniorów. Po przeniesieniu się do nowego budynku w Woensel firma potrzebowała nowego oświetlenia do biura na planie otwartym.

  Odpowiednie oświetlenie 


  Nowy budynek firmy Wooninc w Woensel był mniejszy od poprzedniego. Cały personel miał pracować w jednym pomieszczeniu, toteż oświetlenie musiało stworzyć odpowiednią atmosferę. Ponadto korporacja szukała ekologicznego, energooszczędnego rozwiązania oświetleniowego.

   

  Osoby odpowiedzialne w firmie Wooninc nie były przekonane do oświetlenia LED; obawiano się też jego ceny. To podejście zmieniło się po teście porównującym kilka możliwości oświetleniowych. „Firma Philips dowiodła, że oferuje najlepszą opcję” — mówi Hans Metten z Mansveld Projecten and Services. „Pracownicy uznali, że to światło jest najlepsze. Długoterminowe koszty obsługi oświetlenia LED także okazały się niższe niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych”.

   

  Aby stworzyć atmosferę sprzyjającą wydajnej pracy, wybrano rozwiązania LuxSpace i PowerBalance. Oba rodzaje opraw zapewniają stabilne, niepowodujące olśnienia oświetlenie do pomieszczeń biurowych. Marleen Donders, lider projektu dotyczącego nowego budynku firmy Wooninc, mówi: „Oprawy świetnie pasują do naszego sufitu. Instalacja okazała się niezwykle prosta. Oprawy PowerBalance można łatwo regulować za pośrednictwem standardowej funkcji zmiany natężenia strumienia świetlnego, są energooszczędne i łatwe w obsłudze. Skończyły się czasy, kiedy trzeba było szukać drabiny, aby wymienić żarówki”.

   

  Nowe energooszczędne oświetlenie ułatwia pracę w biurze na planie otwartym dzięki czystemu, odświeżającemu światłu.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   W przypadku oświetlania pomieszczeń biurowych źródłami w oprawach LED inwestorzy są zwykle skłonni wydać pieniądze na ekologiczne rozwiązania, ale tylko pod warunkiem zwrotu tych i...

  Tworzenie
  komfortowego
  miejsca pracy

  Zespół

  Wooninc. Housing Corporation

  Mansveld Projecten & Services

  Instalator

  Fred Dorgelo, Maikel Brummer

  Projektant

  Pokrewne projekty