Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Los Angeles: rozświetlona kolebka

  zintegrowanego oświetlenia

  Los Angeles
  jako przykład przytulnego, przyjaznego mieszkańcom miasta


  Philips CityTouch umożliwia miastu Los Angeles zdalne zarządzanie ponad 100 000 lamp ulicznych, aby ludziom żyło się lepiej.
  90 seconds video about Ed Ebrahimian

  Z tą

  technologią

  życie staje się prostsze. Instalujemy oświetlenie i możemy zająć się innymi rzeczami.”

   

  - Ed Ebrahimian, dyrektor biura ds. oświetlenia ulicznego

  90 seconds video about Ben Ferrari

  Wyzwanie

   

  215 000 lamp ulicznych w Los Angeles to ponad 400 różnych konstrukcji rozmieszczonych wzdłuż 12 000 km dróg. Ich konserwacja zależała dotychczas od robotników, którzy w nocy przemierzali ulice w poszukiwaniu awarii oraz od telefonicznych zgłoszeń mieszkańców. Biuro każdego roku dostaje 40 000 takich telefonów. Dlatego konieczne było znalezienie nowej technologii, która wpłynie na poprawę jakości obsługi klienta, poczucia bezpieczeństwa i sprawi, że miasto będzie bardziej przyjazne dla mieszkańców.

  CityTouch safety

  Odpowiedni system

   

  Po przetestowaniu systemów kilku różnych dostawców, dyrektor ds. oświetlenia ulicznego Ed Ebrahimian podjął decyzję o wyborze Philips CityTouch, „najlepszego produktu w najniższej cenie”.

   

  Możliwości systemu CityTouch, które pomogły Ebrahimianowi w podjęciu decyzji to m.in. zdalny monitoring, automatyczne powiadomienia o awariach i innych zdarzeniach, łatwa instalacja i odbiór techniczny, dokładne informacje o dostępnych zasobach oświetleniowych, możliwość integracji z istniejącymi już systemami zarządzania oraz aktualizacji oprogramowania w zależności od potrzeb.

  cmyk

  CityTouch


  CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznej infrastruktury oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nią. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

  Zobacz system

  Zespół

  Ed Ebrahimian  

  Dyrektor biura ds. oświetlenia ulicznego Los Angeles

  Philips

  Philips CityTouch

  Podobne projekty