Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  CityTouch

  trzy wyspy, jeden system oświetleniowy

  Oświetlenie portów,

  Teneryfa, Hiszpania

   

  Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch.

  Port na Teneryfie w nocy

  Uznaliśmy, że CityTouch
  to idealne rozwiązanie

  do zarządzania naszym systemem oświetlenia zewnętrznego”.
  Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy
  Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy

  Wyzwanie

   

  Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch. Początkowo władze portu stanęły przed kilkoma wyzwaniami. Przede wszystkim zarządzanie oświetleniem na trzech wyspach było trudne i czasochłonne. Po drugie, władze szukały możliwości ulepszeń infrastruktury dla turystów i mieszkańców. Na koniec, istniała potrzeba zmniejszenia zużycia energii. Oprogramowanie CityTouch pomogło organizacji sprostać wszystkim tym wyzwaniom.

  Most w ośrodku High Tech Campus zaczyna świecić o zachodzie słońca

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Po wymianie lamp na wersje LED i zaimplementowaniu oprogramowania CityTouch władze portu osiągnęły oszczędności energii wynoszące 81%. Teraz można zarządzać światłami na trzech wyspach z jednego komputera i dowolnego miejsca. Władze portu ucieszyła także możliwość regulacji natężenia światła w każdym porcie oddzielnie. Nie można też nie wspomnieć, że zakończyła się era wysyłania w różne miejsca ekip remontowych — światła automatycznie powiadamiają osoby odpowiedzialne pocztą e-mail, jeśli istnieje potrzeba naprawy.

  CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznego systemu oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nim. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

   

  Wyświetl system

  Pokrewne projekty