Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Przeglądaj dane dotyczące oświetlenia, zarządzaj procesami biznesowymi

  Siegburg, 
  Niemcy

   

  Dzięki innowacyjnemu, dostarczającemu ogromne ilości danych systemowi CityTouch, Siegburg w Niemczech ustanawia standardy wydajnego, precyzyjnego i elastycznego zarządzania zasobami oświetleniowymi.

  Lighting asset management with CityTouch workflow app

  Praca z

  CityTouch

  znacznie upraszcza procesy zarządzania, które teraz stały się niezwykle przejrzyste.”

   

  - Jörg Hartung, dyrektor wykonawczy ds. oświetlenia ulicznego

  hartung

  Wyzwanie

   

  Wraz z rozwojem Siegburga, oświetlenie uliczne stało się bardzo istotnym elementem przestrzeni publicznej miasta. Przed 2014 rokiem, Siegburg posiadał mieszaną infrastrukturę oświetlenia ulicznego z różnymi rodzajami słupów, zaczepów i opraw oświetleniowych. Wiele z tych punktów świetlnych było przestarzałych i nie spełniało wymogów wysokiej energooszczędności, a system oświetleniowy miał bardzo ograniczone możliwości przejrzystego i elastycznego gromadzenia i udostępniania informacji. Dlatego przyszedł czas na zmiany.

  hartung

  Dokładne dane dotyczące oświetlenia

   

  Zarządcy systemów mogą dzięki Philips CityTouch tworzyć katalogi typów, co pozwala z łatwością dobierać zasoby i przydzielać je do poszczególnych punktów świetlnych. Katalogi typów słupów, opraw, lamp i zaczepów zawierają zarówno te często, jak i rzadko wykorzystywane typy, informacje techniczne i dodatkowe informacje konfigurowalne przez użytkownika. Katalogi typów umożliwiają użytkownikom systemu szybkie i wygodne generowanie oraz przeglądanie szczegółowych informacji dotyczących procesów biznesowych związanych z oświetleniem. To samo dotyczy masowego wykrywania awarii czy czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana żarówek.

   

  Ponieważ wszystkie istotne pod względem operacyjnym procesy są w znacznym stopniu uproszczone i bardziej przejrzyste, CityTouch sprawia, że relacje pomiędzy miastem a dostawcą mediów są znacznie bardziej elastyczne.

  Efektywne zarządzanie
  procesami

  Zespół

  Jörg Hartung  

  Dyrektor wykonawczy ds. oświetlenia ulicznego, Lighting Rhein-Sieg Netz GmbH

   

  Franz Huhn

  Burmistrz Siegburga

   

  Philips

  CityTouch

   

  Podobne projekty