Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Pomoc piekarni
  w zwiększeniu sprzedaży

   

  Bakkerij Voncken  

  Landgraaf, Holandia

   

  Zobacz, jak lampy MASTERColour CDM Warm pomogły w zwiększeniu sprzedaży dzięki przyjaznemu oświetleniu.

  Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

  Różnica

  w oświetleniu

  jest niesamowita. Teraz jest tu morze światła. Jasne i błyszczące. Nasze chleby i ciasta wyglądają fantastycznie, podobnie jak wnętrze. Te lampy od najlepszej strony pokazują to, co sprzedajemy”.

   

  — Frans Voncken, właściciel piekarni Voncken

  Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

  Wyzwanie


  Piekarnie Voncken to kwitnące przedsiębiorstwo. W ciągu ostatnich 19 lat rozrosło się z pojedynczego sklepu w sieć 14 lokalizacji zatrudniającą ponad 120 osób. Gdy trzeba było odnowić jeden z ostatnio zakupionych sklepów, firma postanowiła zastosować nowoczesne oświetlenie, które mogłoby nadać wnętrzu nowego charakteru.
  Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Stworzenie pobudzającej apetyt atmosfery było bardzo ważne dla piekarni Voncken. Po przejęciu od konkurencji czterech sklepów firma musiała nadać im wygląd i charakter spójny z istniejącymi lokalizacjami. „W 2010 r. odnowiliśmy jeden z tych nowych sklepów w Heerlen we współpracy z projektantami wnętrz Emondt” — mówi właściciel Frans Voncken. „Mamy swój przejrzysty firmowy styl. Chcemy, by ludzie od razu wiedzieli, że są w jednym z naszych sklepów. Udało nam się to w Heerlen, ale zastosowane tam lampy SDW-TG z czasem zaczęły tracić właściwości”.

   

  Gdy przystąpiliśmy do odnawiania nowego sklepu w Landgraaf na początku 2012 r., firma Edmont zaproponowała nowy rodzaj oświetlenia: lampy Philips MASTERColour CDM Warm. „Przygotowujemy plany oświetlenia i dostarczamy rozwiązania oświetleniowe dla Emondt” — mówi Richard van Plaggenhoef z firmy Powerlight. „Uznaliśmy, że lampy CDM Warm to doskonała alternatywa do lamp SDW-TG. Mają większą żywotność i charakteryzują się lepszym utrzymaniem strumienia świetlnego. Generowane światło jest też wyższej jakości. Dzięki niskiej temperaturze barwowej 2500 K nadają otoczeniu ciepły charakter”.

   

  Lampy CDM Warm zainstalowano w strefie z miejscami siedzącymi, nad ladą i półkami, czyli w miejscach, w których jest eksponowana żywność. „Te lampy doskonale podkreślają czerwone i brązowe odcienie. Widziałem inne lampy, których światło powodowało, że jabłka były zbyt zielone, a chleb zbyt brązowy i w efekcie nie wyglądało to już naturalnie” — mówi Frans Vocken. „Z czasem ten efekt stawał się jeszcze bardziej przesadny. Dzięki tym lampom Philips jest teraz inaczej. Chleb ma złocisto-brązowy apetyczny wygląd. Gdy robimy ciasta owocowe z przybraniem z żelatyny, niemal widać w nim odbicie. Widoczne są kolory owoców. Nigdy czegoś takiego nie widziałem przy innych lampach”.

  • MASTERColour CDM-T Warm
   MASTERColour CDM-T Warm
   Najbardziej wydajne i ekonomiczne w eksploatacji źródło oświetlenia akcentującego wkrótce będzie dostępne w wersji emitującej wysokiej jakości światło o ciepłym odcieniu. CDM Warm ...
  • MASTERColour CDM-TC Warm
   MASTERColour CDM-TC Warm
   Najbardziej wydajne i ekonomiczne w eksploatacji źródło oświetlenia akcentującego wkrótce będzie dostępne w wersji emitującej wysokiej jakości światło o ciepłym odcieniu. CDM Warm ...

  Pomoc piekarni

  w zwiększeniu sprzedaży

  Zespół

  Bakkerij Voncken

  Klient

  Pokrewne projekty