Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Lepsze oświetlenie,

  lepsze zakupy

  Edeka Glückstadt,
  Niemcy


  Dowiedz się, jak oświetlenie supermarketu poprawiło atmosferę zakupów w EDEKA
  Dział mięsny w Edeka Glückstadt oświetlony za pomocą ulepszonego rozwiązania Philips Lighting w celu poprawy świeżości i wyglądu mięsa

  Wszystkie nasze wymagania
  zostały spełnione.

  Teraz nasz sklep przyciąga klientów wyglądem, który jednocześnie sugeruje wysoką jakość. Gdziekolwiek się pójdzie, ma się wrażenie, że produkty są świeże i doskonałej jakości”.

   

  — Jan Frauen, dyrektor zarządzający EDEKA Frauen

  Dział warzyw w Edeka Glückstadt oświetlony za pomocą rozwiązań Philips Lighting do świeżej żywności
  Energooszczędne oświetlenie Philips Lighting zamrażarek w Edeka Glückstadt poprawia wygląd produktów

  Wyzwanie

   

  EDEKA group stymuluje rozwój detalicznego handlu żywnością w Niemczech. Mając 11 700 sklepów i roczny obrót 44,8 biliona jest krajową siecią supermarketów. Gdy gałąź Glückstadt potrzebowała odnowienia oświetlenia, pomoc zaoferowała firma Philips.

  Odpowiednie oświetlenie 


  EDEKA Group troszczy się nie tylko o żywność. Firma poważnie traktuje odpowiedzialność za środowisko, chciała więc wprowadzić energooszczędny system oświetlenia. Jednocześnie chciała zapewnić klientom idealne warunki do robienia zakupów, tworząc przyjazną, elegancką atmosferę.


  Cały sklep został wyposażony w nowoczesne oświetlenie LED zapewniające dobrą widoczność i przyjazną atmosferę. Aby rozwiązać problem związany z niskimi stropami podwieszanymi, zastosowano nieliniową wersję Maxos LED. Doskonałe nasycenie kolorów i jasne światło gwarantuje, że klienci będą w stanie łatwo odczytywać znaki i opakowania produktów. Do lad z mięsem wybrano oświetlenie LuxSpace Accent Rose LED ze względu na jego ciepłe spektrum, które podkreśla wygląd mięsa, nie podgrzewając i nie odbarwiając go.


  Sklep nabrał życia dzięki nowemu oświetleniu supermarketów, które zapewnia bezpieczeństwo oraz poczucie dobrobytu. Dzięki energooszczędności nowoczesnego oświetlenia LED sklep będzie zużywać mniej energii elektrycznej i produkować mniej CO2 niż w przypadku konwencjonalnych systemów oświetlenia.


  Nowoczesne oświetlenie LED zainstalowane w sklepie będzie funkcjonować przez czas do 50 000 godzin, dzięki czemu EDEKA Group zaoszczędzi na naprawach i wymianach.

  Uśmiechy
    w alejkach

  Zespół

  EDEKA Frauen, Glückstadt, Niemcy

  Klient

  Jan Frauen, Peter Frauen, Dierk Frauen

  Dyrektorzy

  Irina Schmolinsky, Philips Lighting

  Konsultacja dotycząca oświetlenia

  Pokrewne projekty