Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Otoczenie pobudzające
  apetyt

  Real, Essen, Niemcy

     

  Dowiedz się, jak smakowicie wygląda żywność w oświetleniu supermarketu w sklepie Real w Essen
  Klienci oglądający owoce w sklepie Real w oświetleniu do supermarketów marki Philips

  Chcieliśmy użyć
  optymalnego

  oświetlenia, aby nasze sklepy Real były jak najjaśniejsze i aby panowała w nich atmosfera sprzyjająca zakupom przy minimalnych kosztach działania. Oświetlenie Philips LED używane od początku tego roku w działach owoców i warzyw spełnia wszystkie te kryteria”.

   

  — Norbert Just, Real, FM-Service-Technikkonzeption

  Dział kwiatów w sklepie Real w oświetleniu Philips do supermarketów
  Klienci oglądający warzywa w oświetleniu Philips do świeżej żywności

  Wyzwanie


  Real chce, aby sklepy lśniły. Szanowana sieć detaliczna pragnęła, aby jej hipermarkety zapraszały klientów jasnym oświetleniem pozwalającym ograniczyć koszty. Czy oświetlenie supermarketów może roziskrzyć działy owoców i warzyw oraz lady z kwiatami?
  Produkty w oświetleniu Philips do świeżej żywności w sklepie Real w Essen w Niemczech

  Odpowiednie oświetlenie


  Grupa Metro Group, właściciel sieci Real, chciała zaoferować klientom spektakularne warunki do robienia zakupów. W realizacji tych zamiarów dużą rolę miało odegrać światło, tworząc przyjazną atmosferę wewnątrz sklepów. Firma Philips została zaangażowana do poprawienia oświetlenia supermarketów w działach owoców i warzyw i sąsiadujących ladach z kwiatami.

   

  Wybrano rozwiązanie StyliD Rose, zaprojektowane z myślą o oświetleniu świeżej żywności. Punkty oświetleniowe LED poprawiają wygląd produktów spożywczych. Oświetlenie wypróbowywane w supermarkecie Real w Essen zostało przyjęte entuzjastycznie. Światło o specjalnie dobranym spektrum podkreślało kolory jabłek, papryki i innych świeżych owoców i warzyw, nadając im smakowity wygląd.

   

  Po pomyślnie zakończonym teście światła StyliD rose są instalowane w działach owoców, warzyw i kwiatów w wielu innych sklepach Real. W czasie, gdy powstawał ten tekst, zakończono modernizację w 57 sklepach, a 70 następnych czeka na swoją kolej. Poprawiło się oświetlenie produktów, a sklep oszczędza elektryczność dzięki energooszczędnej technologii LED.

  Czas eksploatacji modułu do oświetlania świeżej żywności wynosi około 50 000 godzin. W efekcie źródła światła można wymieniać raz na 10 lat, pomimo że sklep jest otwarty sześć dni w tygodniu.

  • StyliD Performance, FreshFood Rose
   StyliD Performance, FreshFood Rose
   Sprzedawcy artykułów spożywczych szukają sposobów prezentowania świeżej żywności w jak najlepszym świetle, tak aby wyglądała jeszcze bardziej atrakcyjnie i apetycznie. StyliD Perfo...

  Doskonalenie
  przepisu na światło

  Zespół

  Real

  Jan Leunis

  Opiekun klienta

  Pokrewne projekty