Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Technologia LED 
  w służbie obiektom sportowym

  Boisko OSiR w Dzielnicy Targówek

  Warszawa, Polska


  Zrealizowany projekt to jedno z dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich w Warszawie, za którego oświetlenie odpowiada technologia diodowa. Cały system składa się z zaledwie ośmiu opraw OptiVision LED drugiej generacji, rozmieszczonych na sześciu szesnastometrowych słupach.
  Technologia LED w służbie obiektom sportowym

  Mimo, że 
  dostępne na

  innych obiektach konwencjonalne oświetlenie deklaruje dwukrotnie większe natężenie, to użytkownicy boiska przy ulicy Blokowej 3 stwierdzili, że tu jest jaśniej i są bardzo zadowoleni. Zastosowane rozwiązanie LED firmy Philips Lighting sprawuje się idealnie”.

   

  - Jacek Pużuk, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Miasta Stołecznego Warszawa w Dzielnicy Targówek

  Technologia LED w służbie obiektom sportowym
  Technologia LED w służbie obiektom sportowym

  Elastyczne rozwiązanie

   

  Sercem całego systemu oświetlenia boiska na warszawskim osiedlu Zacisze jest nowoczesny kontroler DALI Philips Lighting. Oferuje on indywidualne sterowanie każdą z zastosowanych opraw oraz dowolne wydzielanie stref świetlnych. Doskonale wpisuje się to w potrzeby takich obiektów, jak miejskie place i boiska, które nie zawsze wykorzystywane są w całości i często służą organizacji dodatkowych imprez.

  Technologia LED w służbie obiektom sportowym

  Niemożliwe staje się możliwe


  Technologia LED Philips Lighting dowiodła swojej wyższości nad konwencjonalnymi rozwiązaniami także w kwestii poboru energii elektrycznej. Osiemnaście tysięcy energooszczędnych i wydajnych diod doskonale oświetliło obiekt, a ich montaż nie wymagał kosztownej i długotrwałej modyfikacji dostępnej w tym miejscu sieci elektrycznej o niskiej mocy przyłączeniowej. Dzięki temu, w ramach jednego budżetu i z wykorzystaniem tej samej instalacji elektrycznej, zarządca obiektu mógł zainstalować także system monitoringu zmodernizowanego boiska.
  • ClearFlood
   ClearFlood
   ClearFlood to rodzina naświetlaczy pozwalających wybrać strumień świetlny potrzebny dokładnie w danym zastosowaniu. W ich konstrukcji wykorzystano najnowocześniejszą technologię LE...

  Boisko OSiR Targówek

  Zespół

  INEGRO

  Value Added Partner 

  Strona internetowa

  OSiR Warszawa, Targówek 

  Cezary Matuszewski

  Projektant

  Strona internetowa

  Pokrewne projekty