Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie


  Oświetlenie

  toru w hali Emirates Arena

  Emirates Arena,
  Wielka Brytania


  Dowiedz się, jak nowatorskie oświetlenie reflektorowe pozwala uzyskiwać fantastyczne widoki zawodów sportowych w hali Emirates Arena
  Oświetlenie Philips Lighting w hali Emirates Arena w Wielkiej Brytanii z podświetleniem reflektorowym

  Prestiżowy
  projekt

  taki jak oświetlenie hali, wymaga pewności, że dostawcy są w stanie zapewnić specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Profesjonalizm zespołu Philips oraz jakość produktów odegrały bardzo ważną rolę w sukcesie tego projektu”.

   

  — Tom Pheely, Arup

  Kolarze w hali Emirates Arena w Wielkiej Brytanii oświetlonej za pomocą rozwiązania oświetlenia obiektów sportowych Philips

  Wyzwanie

   

  Hala w Glasgow została wybrana jako nowa lokalizacja rozgrywek sportowych w Szkocji. Podczas przygotowań do kilku imprez w ramach Igrzysk Brytyjskiej Wspólnoty Narodów w 2014 r. okazało się, że hala wymagała systemu, który byłby w stanie zapewnić odpowiednie oświetlenie zawodów tenisowych, kolarskich, judo, bokserskich i wielu innych.

  Odpowiednie oświetlenie 


  Dla nowoczesnych obiektów sportowych, takich jak hala Emirates Arena, krytyczne znaczenie ma właściwe oświetlenie. Oprócz głównej hali na 7000 miejsc, w której odbywają się różne zawody sportowe, obok znajduje się welodrom z widownią na 4000 miejsc. Welodrom stanie się siedzibą Szkockiego Związku Kolarskiego, więc wymaga jednolitego oświetlenia całego wnętrza.


  Firma Philips Lighting była gotowa zapewnić oświetlenie toru. Wokół toru zainstalowaliśmy 188 reflektorów ArenaVision, które można niezależnie włączać i wyłączać, aby osiągnąć różne poziomy oświetlenia. Te poziomy oświetlenia można zmieniać stosownie do rangi wydarzenia lub na okoliczność transmisji telewizyjnej. Za pomocą systemu sterowania Dynalite personel ma do wyboru 40 wstępnie określonych ustawień oświetlenia do różnych zawodów.


  Na welodromie zainstalowano kolejne 272 reflektory ArenaVision, które zapewniają doskonały widok ludziom związanym ze sportem i widzom. Oprócz zapewnienia maksymalnej wygody i widoczności, umożliwiają też regulację jasności, koloru, temperatury barwowej i nasycenia za pośrednictwem autonomicznych sterowników ToBe Touched. Wyposażona w nowe oświetlenie hala Emirates Arena jest gotowa do spektakularnego otwarcia.


  Philips będzie kontynuować współpracę z halą w ramach pakietu obsługi posprzedażnej, aby zagwarantować optymalne działanie oświetlenia.

  • ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403 wyznacza nowy poziom projektorowego oświetlenia obiektów sportowych. Zapewnia najwyższą możliwą do uzyskania sprawność oprawy, łatwą instalację, niezawodność i e...

  Doskonała widoczność 
  emocjonującego wydarzenia

  Zespół

  Emirates Arena

  Klient

  Pokrewne projekty