Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Nowe oświetlenie

  zwycięża na stadionie Ghelamco Arena

  Ghelamco Arena, 
  Gandawa, Belgia, 
   

   

  Zobacz, jak nowy stadion Ghelamco Arena lśni w nowym oświetleniu

   Stadion Ghelamco Arena, w tym jego fasada, ma spektakularne oświetlenie zewnętrzne Philips oraz oświetlenie obiektów sportowych

  Wyzwanie

   

  Klub piłkarski KAA Gent ma duże ambicje — i duży stadion. To całkowicie nowa siedziba z 20 000 miejsc, zbudowana, by pomieścić większą liczbę widzów i zapewnić drużynie awans do belgijskiej pierwszej ligi. W jaki sposób światło mogłoby sprawić bez rozbijania banku, że stadion będzie sukcesem?

   Philips Lighting gwarantuje, że zarówno zawodnicy, jak i kibice mają doskonałą widoczność na stadionie Ghelamco Arena w Belgii

  Odpowiednie oświetlenie

   

  W przypadku stadionu tej wielkości odpowiednie oświetlenie jest niezwykle ważne. Firmie Philips zlecono oświetlenie całego stadionu. Zaczęliśmy od zainstalowania oświetlenia reflektorowego ArenaVision wokół płyty stadionu. Wysokiej jakości oświetlenie obiektów sportowych zapewnia doskonałą widoczność zawodnikom i widzom. Wolne od migotania oświetlenie umożliwia płynne rejestrowanie scen w niezwykle zwolnionym tempie.

   

  Fasada stadionu została wyposażona w 500 000 elastycznych diod LED, dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie animowanych komunikatów dotyczących wydarzeń odbywających się na stadionie. Nowe oświetlenie zewnętrzne zmieniło fasadę w unikatowy nośnik reklamowy widoczny z kilku dróg komunikacyjnych.

   

  Dzięki nowemu systemowi oświetlenia udało się osiągnąć wszystkie cele. Firma Philips, we współpracy z belgijską firmą Painting with Light, dostarczyła i zainstalowała wszystkie systemy na otwarcie klubu. Philips będzie też wykonywać prace konserwatorskie przez następne 10 lat. Z korzyścią dla klubu piłkarskiego, niewielka praca zespołowa zapewniła wielki sukces wszystkim zaangażowanym stronom.

   

  Nowe oświetlenie fasady zachwyca gości paletą ponad 16 milionów kolorów. Można je wykorzystywać do tworzenia nieskończonej liczby efektów świetlnych nigdy wcześniej nieoglądanych, w tym fal, błysków, rozmyć i wybuchów.

  Pokrewne projekty