Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Modernizacja oświetlenia
  magazynów Antalis

  Modernizacja magazynu Antalis, Polska

   

  Efekty modernizacji to 37% oszczędności energii, wyższe zadowolenie pracowników i zmniejszona emisja CO2. Okres zwrotu to mniej niż 2 lata. Sprawdź teraz!

  Zmodernizowane oświetlenie hal magazynowych Antalis

  Model 
  biznesowy

  wypracowany przez Antalis z firmą Philips jest unikatowym rozwiązaniem. Modernizacja oświetlenia została przeprowadzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie Antalis, związane z optymalizacją kosztów energii w Magazynie Centralnym."

   

  - Robert Mitura, Logistics Director Poland, Antalis

  Zmodernizowane oświetlenie hal magazynowych Antalis

  Wyzwanie

   

  Antalis Poland, obecny na polskim rynku od ponad 20 lat, jest wiodącym dystrybutorem papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych służących do komunikacji wizualnej. Partnerem biznesowym i wynajmującym powierzchnię magazynową firmie Antalis jest Prologis. Wsparcie oraz inicjatywa partnera umożliwiły realizację projektu oświetlenia powierzchni magazynowej w Prologis Park Błonie II.

  Zmodernizowane oświetlenie hal magazynowych Antalis

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Modernizacja hali wymagała wymiany oświetlenia z uwzględnieniem szczegółowych sugestii i oczekiwańklienta. Jego oczekiwania zrealizowali wspólnie Philips, jako autor projektu oświetleniowego oraz pod wykonawca, który wykonywał instalację elektryczną. Inicjatorem modernizacji hali był Prologis, lecz wszelkie ustalenia dotyczące projektu były prowadzone we współpracy z firmą Antalis. Zgodnie z oczekiwaniami klienta - dla zwiększenia oszczędności i efektywności – zrealizowano oświetlenie z podziałem na strefy. Dzięki temu dało się osiągnąć jeszcze wyższe oszczędności.

   

  Innowacyjny, optymalny projekt oświetlenia został zrealizowany przez firmę Philips w systemie „pod klucz”. Inwestycja mogła zostać przeprowadzona dzięki nowatorskiemu modelowi finansowania – forfaitingowi (wykupie długoterminowych wierzytelności). Jego wdrożenie pozwolił o wyeliminować ryzyko finansowe i zapewnić zwrot inwestycji, bez nakładów inwestycyjnych ze strony Klienta.

  Pokrewne projekty