Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Wnętrza,

  którym nie sposób się oprzeć

  Butiki Bizuu
  Warszawa i Poznań, Polska


  Zobacz na przykładzie butików Bizuu, jak wykorzystać światło, aby uatrakcyjnić robienie zakupów.
  Butiki Bizuu — wyjątkowa atmosfera zakupów dzięki oświetleniu PhilipsLED i lustrze AmbiScene

  W sukienkach
  Bizuu

  czuję się jak prawdziwa księżniczka”.

   

  — Weronika Książkiewicz, aktorka

  Najwyższej jakości oświetlenie marki Philips, podkreślające charakter odzieży prezentowanej na ekspozycji
  Klientka przeglądająca się w lustrze AmbiScene stworzonym przez firmę Philips

  Wyzwanie

   

  Stworzenie marki odzieżowej Bizuu było dla jej właścicielek pierwszym krokiem do odniesienia ogromnego sukcesu. Jednak w ich pierwszym salonie brakowało odpowiedniego oświetlenia. Aby podkreślić wyjątkowy charakter zaprojektowanej przez nie odzieży, konieczny był nowy pomysł na instalację oświetleniową.

  Oświetlenie dla sklepów marki Philips w butiku Bizuu

  Odpowiednie oświetlenie 

   

  Bizuu to polska marka odzieżowa stworzona przez kobiety dla kobiet. A dokładniej — przez duet sióstr: Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan. Zaprojektowane przez nie kolekcje można kupić w butikach Bizuu w Warszawie i Poznaniu. Wszystkie kreacje cieszą się ogromną popularnością. Dla marki odzieżowej skierowanej do fanów świata mody prezentacja ekspozycji jest sprawą podstawową. Stworzenie salonu mody było nowym wyzwaniem dla właścicielek, które w początkowym okresie nie przywiązywały wystarczającej wagi do oświetlenia. Ciemne pomieszczenia nie zachęcały do odwiedzania nowego salonu. Aby zmienić sytuację, projektantki nawiązały współpracę z firmą Philips.


  Oświetlenie LED okazało się najlepszym wyborem. Poprzez zastosowanie opraw StyliD Compact udało się uzyskać wyjątkowy układ oświetlenia nastrojowego, podkreślającego piękno ekspozycji. Elastyczny mechanizm montażu opraw StyliD Compact pozwala na pełną kontrolę ustawienia kierunków padania światła. Można je zatem skierować w taki sposób, aby podkreślało jakość użytych tkanin i przykuwało uwagę do wzornictwa. Śnieżnobiałe oświetlenie LED, które w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp nie nabiera żółtego odcienia, pozwala na stworzenie nowoczesnej atmosfery luksusu, wysoko cenionej przez klientów.

   

  Szacuje się, że wysoka energooszczędność oświetlenia LED pozwoli zmniejszyć roczne zużycie energii w butikach Bizuu o 50% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami oświetleniowymi.

  Pokrewne projekty