Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Doskonałe
  oświetlenie ekspozycji

  SuperTrash, Amsterdam, Holandia


  Dowiedz się, jakie korzyści płyną z nowych rozwiązań oświetleniowych w sklepach SuperTrash.
  Klientka sklepu SuperTrash przegląda się w lustrze AmbiScene marki Philips, przy włączonym ustawieniu „Dzień”

  Podobnie jak my
  firma Philips

  pragnie dostarczać produkty najwyższej jakości. Widać to nie tylko w koncepcji oświetleniowej, ale także w całej filozofii i podejściu do innowacyjnych rozwiązań”.

   

  — Ingmar Brenninkmeijer, dyrektor sprzedaży, SuperTrash

  Oświetlenie marki Philips Lighting w barze kawowym w sklepie SuperTrash, Amsterdam
  Ekspozycja towaru w sklepie SuperTrash; oświetlenie marki Philips Lighting

  Wyzwanie


  SuperTrash to znana na całym świecie marka odzieżowa. Ma własne sklepy w 32 krajach, a jej ubiory są dostępne w ponad 2000 sklepów. Planując wyposażenie nowego flagowego sklepu w Amsterdamie, właściciele chcieli osiągnąć efekt łączący odzieżowy butik z usługami godnymi prestiżowego hotelu. Czy ich plany spełnią się dzięki nowemu oświetleniu?
  Klientka wybierająca towar w sklepie SuperTrash; nowoczesne systemy oświetlenia oraz innowacyjne rozwiązania marki Philips do przebieralni

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Luksusowa odzież wymaga najlepszego oświetlenia. Nie wystarczy podkreślić jakości materiałów. Kupujący chcą wiedzieć, jak będą wyglądać po wyjściu z salonu.

   

  Wybór oświetlenia marki Philips przeznaczonego na potrzeby mody był doskonałą decyzją. W głównej przestrzeni sprzedażowej zainstalowano oświetlenie punktowe EcoStyle LED, tworzące przyjemną atmosferę i podkreślające charakter odzieży. Barwa światła oddająca widmo światła dziennego nie przekłamuje kolorów elementów stroju. Kupujący nie muszą już wychodzić na zewnątrz, aby sprawdzić, jak prezentuje się wybrana kreacja w naturalnym świetle. Do atrakcyjnego oświetlenia półek wykorzystano lampy Integrade LED. Ich pozornie niewidzialna konstrukcja umożliwia montaż w niemal dowolnym miejscu w sklepie.

   

  Zwieńczeniem innowacji oświetleniowych jest oświetlenie przymierzalni. Znajdujące się w niej lustro AmbiScene umożliwia łatwą zmianę oświetlenia na jeden z trzech trybów: Wieczór, Biuro, Światło dzienne. Dzięki temu kupujący mogą sprawdzić, jak dany strój prezentuje się w różnych kontekstach.

   

  Na specjalne życzenie firmy SuperTrash po wybraniu trybu oświetlenia „Wieczór” lustro AmbiScene odtwarza muzykę klubową. Światło w połączeniu z muzyką tworzą doskonały nastrój.

  • InteGrade LED engine system
   InteGrade LED engine system
   System mechanizmów LED Philips InteGrade — kompaktowe, liniowe rozwiązanie oświetleniowe LED gwarantujące nieograniczone możliwości projektowania systemu mechanizmów LED InteGrade ...

  Upiększanie
  światłem

  Zespół

  SuperTrash

  Projektant

  Strona internetowa

  Pokrewne projekty