Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Ekspozycja stworzona
  światłem

  Sklep You Are Here,

  Eindhoven, Holandia

   

  Dowiedz się, jak dzięki technologii CrispWhite w sklepie z odzieżą You Are Here powstają przepiękne ekspozycje.

  Zewnętrzny obszar 200 Grays Inn z widokiem na panele Luminous Textile

  Zainteresowały mnie
  efekty świetlne

  powstające na szkle i włóknach szklanych, dlatego zacząłem włączać je do swoich projektów”.

  — Jef Montes, projektant mody
  Okno wystawowe sklepu z odzieżą You Are Here
  Zbliżenie sklepu You Are Here

  Wyzwanie

   

  Z okazji wydarzenia Philips Illuminesca 2013 właściciele sklepu z odzieżą You Are Here planowali przygotować wyjątkową wystawę sklepową. Znalazłyby się na niej projekty młodego projektanta mody. Jednak stworzenie odpowiedniej atmosfery za pomocą tradycyjnego oświetlenia sklepowego okazało się niemożliwe, dlatego konieczne były innowacyjne rozwiązania.

  Oświetlona witryna sklepu You Are Here

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Dla młodego projektanta mody Jefa Montesa sztuczne oświetlenie nie jest niczym nowym. 25-letni absolwent Instytutu Sztuki Arnhem ArtEZ zainteresował się światłem w czasie ostatniego roku studiów. Wtedy też zaczął włączać efekty uzyskiwane za pomocą szkła i włókna szklanego do swoich projektów. Od tamtej chwili jego wyjątkowa twórczość podbija świat mody.


  W ramach wydarzenia Philips 2013 Illuminesca sklep You Are Here z Eindhoven prezentował jedną z najlepszych kreacji młodego projektanta. Naturalnie kluczowym wyzwaniem była odpowiednia prezentacja stroju w witrynie sklepowej. Niestety tradycyjne oświetlenie sklepowe przekłamuje barwy, nadając bieli żółty odcień, dlatego konieczna była zmiana koncepcji.

  Właściciele sklepu zdecydowali się na lampy Philips StyliD CrispWhite. Dzięki najnowszej technologii zapewniają one czystą, przyjemną biel podkreślającą bogactwo kolorów, dlatego nadają się znakomicie jako oświetlenie sklepów z odzieżą, gdzie liczy się jakość światła. Zoptymalizowane widmo światła nie ustępuje w jasności oświetleniu halogenowemu, zapewniając wiązkę o dużej mocy, pochodzącą z jednego źródła. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oświetlenia, kreacja przygotowana przez Jefa Monte prezentowała się w witrynie tak dobrze jak na wybiegu.


  Nic dodać, nic ująć: światło tańczące w delikatnej równowadze między skrzącymi się fragmentami z włókna szklanego, a żywe kolory kreacji zachwyciły wszystkich. Jeszcze nigdy światło i białe włókna szklane nie wyglądały tak wspaniale!

  Pokrewne projekty