Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Emocje

  robienia zakupów

   

  Zapata, Augsberg,
  Niemcy

   

  Dzięki lampom MASTERColour CDM Evolution klienci chętniej odwiedzają nowy sklep Zapata. 

  Zapata CDM Evolution

  Biele są wyjątkowo białe -skrzą się

  niczym świeży śnieg. Lampy CDM Evolution oddają barwę i charakter materiału w najlepszy obecnie możliwy sposób. Dzięki nim jako młoda, innowacyjna firma możemy wyróżnić się na tle konkurencji”.

   

  — Christian Dambach, kierownik projektu, Zapata

  Zapata CDM Evolution

  Wyzwanie

   

  Zapata to nowoczesny salon mody zajmujący się sprzedażą odzieży w stylu vintage. W jego wnętrzach łączą się industrialny wystrój, rustykalne elementy wyposażenia nawiązujące stylistyką do odległego Meksyku, umeblowanie prosto z wyprzedaży garażowych i interesujące dekoracje. Jednak poprzedni system oświetlenia nie zachęcał klientów do odwiedzania i spędzania czasu wśród wyjątkowych towarów.

  Zapata CDM Evolution

  Odpowiednie oświetlenie 

   

  Nowo umeblowane wnętrze sklepu Zapata, pełne kolorowej odzieży, było niemal gotowe na nowych klientów. Jednak istniejące oświetlenie nie spełniało oczekiwań właścicieli: brakowało przestrzenności i dynamiki pomiędzy różnymi strefami. Główna przestrzeń pozostawała nijaka, nie zachęcając klientów do odkrywania pozostałych części sklepu. Aby temu zaradzić, właściciel zwrócił się do firmy zajmującej się projektowaniem oświetlenia — Lichtspiel.

   

  Za pomocą odpowiednio rozmieszczonych lamp marki Philips firma Lichtspiel stworzyła wyjątkową atmosferę. Kolorystykę sklepu, łącznie ze ścianami i sufitem, utrzymano w ciemnych barwach. Zainstalowano światła punktowe Philips MASTERColour CDM Evolution, świecące wiązkami o niewielkich kontach rozsyłu: 10° i 20°, tworząc intrygujące kontrasty światła i cienia.

   

  Nowa koncepcja oświetlenia pozwoliła stworzyć niezwykłe wrażenie tajemnicy, która intryguje klientów, zachęcając ich do odkrywania wnętrz sklepu. Efekt ten udało się uzyskać dzięki światłom punktowym MASTERColour CDM Evolution, święcących śnieżnobiałym światłem bez najmniejszych przebarwień. Dzięki niezwykłemu oświetleniu firmę Zapata czeka jasna przyszłość.

   

   

  • MASTERColour CDM-T Evolution
   MASTERColour CDM-T Evolution
   Jednostronna ceramiczna metalohalogenkowa lampa wyładowcza o największej sprawności i trwałości użytkowej, emitująca wyraźne, soczyste, białe światło o dużej wierności oddawania ba...

  Pokrewne projekty