Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Park wodny

  z dezynfekcją UV-C

  Park Wodny Warszawianka

  Park Wodny Warszawianka Warszawa, Polska


  Park Wodny Warszawianka jest najpopularniejszym obiektem sportowo- rekreacyjnym w stolicy. To miejsce, w którym tysiące mieszkańców korzysta z atrakcji takich jak: baseny, SPA & wellness, aqua aerobic i wielu innych.

  Dezynfekcją Philips UV-C

  Bezpieczeństwo i dobre 
  samopoczucie

  klientów są dla nas priorytetem. Druga fala COVID-19 już nadeszła, a my dzięki instalacji Philips UV-C jesteśmy do niej przygotowani.”

   

  - Dariusz Pastor, prezes Mokotowskiej Fundacji Warszawianka - Wodny Park

  uv-c disinfection in warszawianka

  Wyzwanie

   

  W dobie epidemii koronawirusa i wzmożonego reżimu sanitarnego właściciele obiektu stosują wszystkie przepisy i zalecenia sanitarne mające ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby COVID-19. Jednak postanowiono zwiększyć standardy higieny i w obiekcie wprowadzono również dodatkowe zabezpieczenia. „Warszawianka” jest pierwszym parkiem wodnym w Polsce, w którym do dezynfekcji włączono rozwiązania Philips UV-C.

  Wodna rozrywka bezpieczna dzięki dezynfekcji UV-C


  Aby podwyższyć standardy higieniczne, do dezynfekcji zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystujące promieniowanie UV-C, które pomaga neutralizować 99% wirusów SARS-CoV-2 powodujących COVID-19¹. W przebieralniach przy basenach zamontowano oprawę UV-C do dezynfekcji powietrza - upper air. System ten na bieżąco dezaktywuje wirusy i bakterie w wydychanym powietrzu co podnosi bezpieczeństwo związane z przemieszczaniem się ludzi w zamkniętym pomieszczeniu. Dezynfekcja powietrza nie zakłóca regularnego trybu działalności obiektu, ponieważ urządzenia UV-C montowane są na wysokości, która umożliwia klientom przebywanie w przebieralniach w trakcie ich pracy. Natomiast, w strefie SPA, gdzie klienci korzystają z masaży i zabiegów odnowy biologicznej, zainstalowano urządzenia Philips UV-C do dezynfekcji powierzchni. Proces dezynfekcji powierzchni jest bardzo krótki i efektywny, a odbywa się w czasie pomiędzy zabiegami.
  ¹Nadia Storm i in., Szybka i całkowita neutralizacja SARS-CoV-2 przez promieniowanie UV-C, 2020 r. Przedmiot do recenzji dostępny tylko jako wydruk wstępny na stronie https://www.researchsquare.com/article/rs-65742/v2 . Promieniowanie UV-C zastosowane w tym badaniu wynosiło 0,849 mW / cm2.
  Oprawa UV-C do dezynfekcji powietrza– upper air - do montażu sufitowego

  Oprawa UV-C do dezynfekcji powietrza – upper air - do montażu sufitowego

  Urządzenie UV-C typu upper air przeznaczone do instalacji na suficie, oczyszcza powietrze w górnej części pomieszczenia skutecznie je dezynfekując.
  Belka do dezynfekcji UV-C

  Belka do dezynfekcji UV-C

  Oprawa TMS030 do dezynfekcji UV-C o szerokim zastosowaniu. Odpowiednia do dezynfekcji różnych powierzchni.

  Podobne projekty

  • Spodek

   Spodek

   Energooszczędna iluminacja Philips LED to odpowiednia widoczność detali architektonicznych i prestiż najpiękniejszych budynków Twojego miasta. Sprawdź to!

  • Boisko OSiR Targówek

   Boisko OSiR Targówek

   Technologia LED w służbie obiektom sportowym