Więcej marek od

Philips Iridium - pierwsza

inteligentna

oprawa typu plug-and-play

Pierwsza w pełni inteligentna oprawa zaprojektowana pod kątem łatwości podłączania.

 

Neoklasyczny design nowej rodziny produktów Iridium gen3 zapewnia płynną integrację oprawy z otoczeniem na terenach mieszkalnych oraz na głównych drogach. Inspirowane okrągłym kształtem irydu, oprawy Iridium gen3 to najwyższej jakości technologia LED w klasycznym opakowaniu.

 

Obejrzyj film Iridium gen3

 

Iridium gen3 to pierwsza w pełni inteligentna oprawa zaprojektowana pod kątem łatwości podłączania. Przygotowanie jej do pracy jest bardzo proste — od razu po zamontowaniu można nią sterować bezpośrednio za pośrednictwem platformy do zarządzania oświetleniem CityTouch. Trudno o łatwiejszy sposób zdalnego zarządzania oświetleniem!

System oświetlenia sal dla pacjentów

Oprawa Iridium gen3 CityTouch Ready

 

Iridium gen3 to inteligentna oprawa, stanowiąca część rozwiązania IntelligentCity, którą można bezproblemowo podłączyć do systemu CityTouch LightWave bez dodatkowego sprzętu, ponieważ system sterowania jest wbudowany w oprawę oświetleniową. Łączność następuje za pośrednictwem publicznej sieci telefonii komórkowej. Dzięki temu zarządca terenu nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności konserwacyjnych. Ponadto zarządzanie łącznością wchodzi w skład naszego pakietu usług, co znacznie odciąża klienta. Po podłączeniu do zasilania punkt świetlny automatycznie pojawi się we właściwym miejscu na mapie CityTouch, a jego wszystkie parametry techniczne zostaną zaimportowane do systemu, co umożliwi ich zdalną kontrolę za pomocą CityTouch LightWave.

 

Więcej informacji IntelligentCity

Instalacja boczna
W przypadku instalacji na szczycie słupa z CityTouch LightWave
Łatwa 3-etapowa instalacja dzięki innowacyjnym zaczepom

Iridium gen3 — Informacje

 

 

  • Iridium gen3 LED Large
    Iridium gen3 LED Large

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań