Signify — Prywatność

W Signify do kwestii ochrony prywatności podchodzimy bardzo poważnie.

Ochrona danych osobowych leży u podstaw rozwoju wszystkich naszych produktów i usług. A ponieważ pomyślność relacji opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, dążymy do pełnej przejrzystości w sposobie przetwarzania danych osobowych.

Poszanowanie prywatności użytkowników decyduje o wyborze naszych partnerów biznesowych, projektowaniu nowych produktów i usług oraz metodach przetwarzania danych osobowych. Dane użytkowników przetwarzamy zgodnie z ich preferencjami i naszymi wymaganiami biznesowymi. Niezależnie od tego, czy jesteś konsumentem, klientem, czy partnerem biznesowym, firma Signify zapewnia Ci kontrolę nad sposobem zarządzania, przetwarzania i przechowywania Twoich danych.

Nasze Globalne Biuro ds. Prywatności zarządza przepisami dotyczącymi prywatności i ochrony danych na całym świecie. Nasz centralny zespół ds. ochrony prywatności udziela wskazówek i porad wszystkim w firmie w zakresie rzetelnego przetwarzania danych osobowych oraz zapewnienia pełnej zgodności z wymogami ochrony prywatności.

W tej witrynie znajdują się szczegółowe informacje na temat naszych metod przetwarzania danych osobowych, jak również odpowiedzi na częste pytania dotyczące prywatności oraz informacje o prawach przysługujących naszym konsumentom, klientom biznesowym lub innym podmiotom współpracującym z Signify.