Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Poznaj Philips Hue

  Poznaj Philips Hue

   

  Wybór między ON i OFF to za mało. Dzięki Philips Hue odkryjesz zupełnie nowy sposób postrzegania i używania światła. Paleta 16 milionów kolorów do wyboru, liczne aplikacje na telefon i gotowe scenerie świetlne wnoszą szczyptę magii i nowoczesności do domowego życia.

  Philips Hue pomoże Ci zaaranżować i odmienić każdą przestrzeń - w zależności od nastroju czy potrzeby chwili, bez konieczności przeprowadzenia uciążliwego remontu. Za pomocą aplikacji na telefon dosłownie od ręki wykreujesz przyjemny nastrój na wieczór  z rodziną, romantyczną atmosferę dla chwil we dwoje czy dynamiczne efekty współgrające z muzyką podczas imprezy dla znajomych. 

  poznaj philips hue

  Możesz bawić się zarówno kolorami, jak i temperaturą światła. Hue potrafi naśladować naturalny cykl dobowy. Rano powita Cię światłem identycznym jak barwa słońca o świcie. Dzięki temu nawet pobudka o 6 rano w środku zimy będzie mniej dokuczliwa - to za sprawą kortyzolu, hormonu aktywności i motywacji do działania.

   

  W trakcie dnia, kiedy potrzebujesz koncentracji do pracy, wybierz chłodniejszy odcień bieli, a łatwiej uporasz się z listą zadań. Z kolei wieczorem sprawdzą się ciepłe odcienie, kojarzące się z zachodem słońca. Pobudzają produkcję melatoniny, która ułatwia relaks i wyciszenie, a także zapewnia dobry sen. 

   

  Philips Hue pozwala także wyczarować bajkową atmosferę podczas czytania bajek maluchom. Starsze dzieci i młodzież ucieszą się z możliwości skorzystania z dynamicznego oświetlenia, dopasowującego się do gier komputerowych lub programów telewizyjnych. 

   

  Philips Hue wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie czy estetykę domowej przestrzeni. Z jego pomocą możesz symulować obecność domowników podczas wakacyjnych wyjazdów, odstraszając tym samym nieproszonych gości i podnosząc poziom ochrony mieszkania czy domu.

   

  Obsługa Philips Hue jest zdalna i prosta, a efekt - natychmiastowy. Pakiet startowy zawiera trzy żarówki, które pasują do niemal wszystkich opraw oraz specjalny, prosty w podłączeniu mostek. W ofercie Philips Hue dostępne są także ozdobne lampy, paski LED i nowoczesne akcesoria.

   

  Dowiedz się więcej o inteligentnym oświetleniu Philips Hue na www.philips-hue.com. Smart home zaczyna się od światła.