StyliD Evo

Najwyższy stopień elastyczności i wydajności w sklepach

StyliD Evo — najbardziej przyszłościowy projektor do sklepów

Urządzenia z serii StyliD Evo zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji zwrotu z inwestycji dzięki wyjątkowej elastyczności i wydajności. Może być używane nie tylko w wielu zastosowaniach w sklepach, lecz także wykorzystywane wielokrotnie do różnych celów w zależności od bieżących potrzeb i zmian wystroju.

Philips StyliD Evo — najbardziej przyszłościowy projektor do sklepów
  • Wyposażony w platformę optyczną PerfectAccent
  • Wymienna optyka i akcesoria
  • Duża różnorodność zastosowań
  • Zrównoważony rozwój

Wyposażony w platformę optyczną PerfectAccent

W czasach, gdy konsumenci wciąż najchętniej robią zakupy przez Internet, sprzedawcy muszą chwytać się wszelkich możliwych sposobów, by przyciągnąć kupujących z powrotem do swoich sklepów. Pomagają im w tym odbłyśniki PerfectAccent zapewniające idealną równowagę między skutecznością optyczną, atrakcyjnością wizualną i optymalnym rozsyłem światła — w każdej przestrzeni i niezależnie od zastosowania.

PerfectAccent zapewnia pięć głównych korzyści w sklepach:

Zapewnienie najwyższej jakości światła i poprawa komfortu wzrokowego kupujących

Niewielkie trójwymiarowe powierzchnie odbłyśnika PerfectAccent wpływają na wygląd światła, podnosząc komfort wzrokowy. Rozsył światła jest kolorystycznie spójny i jest ono bardziej równomierne, co zwiększa atrakcyjność wizualną ekspozycji w sklepach.

Wydajność, współczynnik odbicia i trwałość materiału w całym okresie eksploatacji

W procesie produkcji skupiamy się na tym, by nasze oprawy oświetleniowe zachowywały najwyższą jakość przez cały okres eksploatacji. Z tego względu stosujemy w nich najlepsze układy optyczne, które zapewniają optymalną wydajność przez długi czas.

Optymalna wydajność i zużycie energii

Odbłyśniki z metalową podstawą zapewniają doskonałe właściwości odbicia światła (zależnie od odbłyśnika – wyższe nawet o 6%), dzięki czemu maksymalizują skuteczność świetlną oprawy.

Szeroki wybór kątów rozsyłu światła

W naszych najpopularniejszych seriach opraw oświetleniowych można dowolnie zmieniać kąty rozsyłu światła w całej dostępnej rozpiętości.

Szybki zwrot z inwestycji

Mimo trochę wyższego początkowego kosztu odbłyśników wykonanych z aluminium, można uzyskać atrakcyjny zwrot z inwestycji dzięki oszczędności energii.

Wymienna optyka i akcesoria

Można również bez trudu zmienić lub zoptymalizować układ sklepu. Wystarczy tylko dostosować optykę lub akcesoria StyliD Evo do nowego zastosowania lub funkcji w sklepie. Rozwiązanie StyliD Evo przez cały czas zachowuje funkcjonalność, a wystrój sklepu może być regularnie zmieniany przy minimalnych nakładach pracy, przestojach i kosztach.

Odblokuj bagnet przedniej obręczy

Wyjmij zespół odbłyśnika

Wypnij odbłyśnik z przedniej obręczy

Włóż zespół odbłyśnika

Zablokuj zespół optyczny

Duża różnorodność zastosowań

StyliD Evo to rozwiązanie zaprojektowane zgodnie z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym

5 podstawowych korzyści dla naszych klientów i planety

Zrównoważony rozwój
Nowy prostokątny i owalny rozsył światła

Nowy prostokątny i owalny rozsył światła

Aby jeszcze bardziej poprawić jakość światła w sklepie, nowy StyliD Evo z owalnym rozsyłem światła został opracowany specjalnie z myślą o oświetleniu lad ze świeżą żywnością i alejek z promocjami.

  • Banery i napisy
  • Oświetlenie półek
  • Gabloty
  • Lady ze świeżą żywnością
Oświetlenie LED Fresh Food

Oświetlenie LED Fresh Food

Kupujący z doświadczenia wiedzą, że jeśli jedzenie wygląda dobrze, to także dobrze smakuje. Zapoznaj się z naszą ofertą oświetlenia LED podkreślającego cechy produktów, które pozwala atrakcyjnie prezentować żywność i minimalizować ilość odpadów.

Z badań wynika, że ludzie zapamiętują świeże produkty w barwach żywszych niż są one w rzeczywistości. Kiedy zaś przychodzi do wyboru produktu, preferencje konsumentów idą jeszcze dalej — szukają oni barw jeszcze bardziej nasyconych, niż te, które zapamiętali. Odpowiednie oświetlenie pozwala zoptymalizować ekspozycję żywności pod tym kątem i zwiększyć sprzedaż.

Kontakt

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Dowiedz się więcej