Wyeksponuj świeżą żywność za pomocą światła LED Fresh Food podkreślającego cechy produktów

Zalety oświetlenia Fresh Food w skrócie

Zalety oświetlenia Fresh Food
Najlepszy sposób prezentacji towarów

Z badań wynika, że ludzie zapamiętują świeże produkty w barwach żywszych niż są one w rzeczywistości. Kiedy zaś przychodzi do wyboru produktu, preferencje konsumentów idą jeszcze dalej — szukają oni barw jeszcze bardziej nasyconych, niż te, które zapamiętali. Odpowiednie oświetlenie pozwala zoptymalizować ekspozycję żywności pod tym kątem i zwiększyć sprzedaż. 

Zachowaj jakość

Złe oświetlenie obniża jakość świeżych produktów. Właściwa aranżacja świetlna pomaga zachować świeżość żywności, dzięki czemu wydłuża się okres przydatności do spożycia oraz zmniejsza ilość odpadów.

Zapewnij klientom pozytywne wrażenia z zakupów

Oświetlenie LED Fresh Food podkreślające cechy produktów pomaga w modernizacji działów sklepowych ze świeżą żywnością, poprawiając zarówno wygląd, jak i jakość najszybciej psujących się produktów.

Jakie korzyści zapewnia światło LED Fresh Food

Kupujący z doświadczenia wiedzą, że jeśli jedzenie wygląda dobrze, to także dobrze smakuje. Zapoznaj się z naszą ofertą świateł LED podkreślających cechy produktów, które pozwalają atrakcyjnie prezentować żywność i minimalizować ilość odpadów. 

Idealne krojone mięso

Z badań wynika, że konsumenci chętniej kupują mięso o żywym, nasyconym kolorze. Nasze oprawy oświetleniowe LED Fresh Food Rose powstały specjalnie z myślą o sprzedawcach mięsa, by ułatwiać im eksponowanie czerwonej barwy produktów, spowalniać ich odbarwianie i ograniczać ilość odpadów.

Optymalne oświetlenie świeżych ryb

Świeżość produktów napędza wyniki sprzedaży. Świeżo wyglądające mięso, sery, warzywa i owoce, ryby oraz owoce morza przyciągają klientów do sklepów.

Owoce i warzywa

Lojalność klientów rodzi się w dziale ze świeżą żywnością, który często jest jedynym powodem, dla którego klienci w ogóle wybierają się do sklepu. Szczególnym wyzwaniem są w tym kontekście owoce i warzywa, ponieważ są żywą tkanką.

Tłuste, kremowe sery

Gdy ser jest wystawiony na działanie światła, tłuszcze zaczynają się utleniać — najpierw zmieniając wygląd sera, a następnie psując jego smak. Nasze oświetlenie Fresh Food Champagne podkreśla piękno tego delikatnego produktu spożywczego, pozwalając jednocześnie zachować jego najwyższą świeżość i jakość.

Idealne ziemniaki

Światło odgrywa ważną rolę w zazielenianiu ziemniaków: gdy są właściwie przechowywane w ciemności nie dochodzi do tego procesu. Oczywiście nie jest to możliwe w supermarkecie. Nasze rozwiązanie w zakresie oświetlenia pomoże zachować ich świeżość na dłużej.

Piękne pieczywo i ciasta

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżego, jeszcze ciepłego pieczywa wyjętego prosto z pieca. Oświetlenie może sprawić, że stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Oprawy oświetleniowe LED Fresh Food Champagne w kolorze szampańskim sprawiają, że chleb wygląda na chrupiący, apetyczny i nie można się mu oprzeć.

Przykłady projektów

EDEKA Hamburg

Firma EDEKA Hamburg poprawiła wrażenia zakupowe klientów dzięki zainstalowaniu oświetlenia LED sterowanego za pomocą systemu Interact Retail.

Kontakt

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania

Dowiedz się więcej o oświetleniu stworzonym do takich obiektów, jak…