Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie
  • Produkt
  • Moc (W)
  • Zmiana strumienia świetlnego
  • IK rating
  • IES
  • Ulotkę

  Sortuj wg:

    Informacje o rodzinie produktów

    Oprawy Active Air UV-C są przeznaczone do dezynfekcji powietrza w miejscach pracy bez przerw w codziennej działalności, i w obecności ludzi.Oprawy nadają się do montażu na ścianie lub na suficie w wielu różnych miejscach, również tych wrażliwych na promieniowanie UV-C.Za pomocą wentylatorów powietrze z pomieszczenia jest wciągane do urządzenia, filtrowane, a następnie poddawane intensywnej dezynfekcji za pomocą dwóch lamp UV-C o mocy 60 W i wypuszczane do pomieszczenia.

    Korzyści

    Możliwość ciągłej pracy w obecności ludzi
    Wysoka wydajność dezynfekcji powietrza
    Bezpieczna eksploatacja
    Łatwa instalacja i konfiguracja
    Łatwa konserwacja

    Najważniejsze cechy

    Zawiera promienniki Philips PL-L TUV: 2 x 60 W
    Filtr przeciwpyłowy
    Montaż naścienny lub sufitowy
    Promieniowanie UV-C emitowane jest tylko wewnątrz urządzenia, nie na zewnątrz

    Zastosowania

    Biura, sale konferencyjne, toalety, kawiarnie, budki telefoniczne
    Szatnie, pokoje gościnne, poczekalnie
    Zakłady produkcji żywności, dojrzewalnie, muzea

    Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

    OSTRZEŻENIE: Podobnie jak inne systemy dezynfekujące, lampy i urządzenia UV-C muszą być instalowane i używane we właściwy sposób. Bezpośrednie wystawienie na promieniowanie UV-C może być niebezpieczne i skutkować reakcją podobną do poparzenia słonecznego skóry oraz poważnym uszkodzeniem rogówki.
    OŚWIADCZENIE PRAWNE: Skuteczność opraw do aktywnej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C w zakresie inaktywacji niektórych wirusów, bakterii, pierwotniaków, grzybów lub innych szkodliwych mikroorganizmów jest taka, jak opisano powyżej w punkcie „Korzyści. Signify i grupa spółek wchodzących w jej skład nie zapewniają ani nie gwarantują, że korzystanie z opraw do aktywnej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C pozwoli zapobiec infekcji i/lub zakażeniu wirusami, bakteriami, pierwotniakami, grzybami, chorobami lub schorzeniami. Oprawy do aktywnej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C nie są zatwierdzone, nie są przeznaczone ani nie mogą być używane do dezynfekcji urządzeń medycznych. Ponadto i bez ograniczenia jakichkolwiek wyłączeń lub ograniczeń odpowiedzialności firmy Signify ani spółek tworzących jej grupę, zawartych w jakiejkolwiek umowie dotyczącej sprzedaży, dystrybucji lub innego udostępnienia opraw do aktywnej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C firma Signify i spółki tworzące jej grupę nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia ani szkody związane z używaniem tych opraw niezgodnie z ich przeznaczeniem lub niezgodnie z ich instrukcjami instalacji i obsługi, opisanymi w niniejszym dokumencie w punkcie „Zastosowanie”, w instrukcjach obsługi i/lub instrukcjach montażu.
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep