Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Szczecin

  łączy życie ze światłem

  Zintegrowane oświetlenie

  dla Szczecina

   

  Szczecin jest pierwszym polskim miastem zarządzającym oświetleniem publicznym za pośrednictwem systemu oświetlenia zintegrowanego IntelligentCity firmy Philips.

  Szczecin łączy życie ze światłem

  Całkowicie zintegrowany
  system oświetlenia

  zapewnia znaczne oszczędności wynoszące nawet 70%. To niezwykły wkład do inteligentnego podejścia do miasta reprezentowanego przez Szczecin”.

   

  Piotr Krzystek, prezydent Szczecina

  Szczecin łączy życie ze światłem
  Szczecin łączy życie ze światłem

  Wyzwanie

   

  Władze miasta, zainteresowane zwiększeniem jego atrakcyjności i konkurencyjności, uzyskały środki finansowe w ramach priorytetowego programu „System zielonych inwestycji (GIS)” — SOWA: „Energooszczędne oświetlenie uliczne” w celu zastąpienia istniejącego oświetlenia ulicznego nowoczesnym, ekologicznym i ekonomicznym systemem.

  Szczecin łączy życie ze światłem

  Odpowiednie oświetlenie 

   

  Zainstalowano w sumie 4985 opraw oświetleniowych Luma, 1888 jest zarządzanych za pomocą oprogramowania do zarządzania zdalnego CityTouch LightWave. Dzięki komunikacji z poszczególnymi punktami świetlnymi w sieci i zarządzaniu nimi poprzedni statyczny system oświetleniowy został przekształcony w inteligentny system sterowany z komputera operatora.

  Korzyści

  Szczecin łączy życie ze światłem
  CityTouch

  CityTouch

  CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznego systemu oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nim. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

  Wyświetl system

  Pokrewne projekty