Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Atmosfera Tokio
  w rosyjskim centrum handlowym

  Centrum handlowe Vegas, Ginza, Moskwa, Rosja

   

  Dowiedz się, jak nowe oświetlenie zmienia odczucia klientów odwiedzających centrum handlowe Vegas w Rosji.

  Schody na fasadzie centrum handlowego Vegas Mall wzbogacające wrażenia podczas robienia zakupów; oświetlenie marki Philips do sklepów

  Vegas zamienia
  zwykłe zakupy

  w fascynującą przygodę pełną tajemnic i nieoczekiwanych zmian”.

   

  — Emin Agałarow, dyrektor handlowy, Crocus Group

  Oświetlenie marki Philips do sklepów tworzy wyjątkową atmosferę dzięki wykorzystaniu opraw iColor Cove, Accent oraz Flex
  Rozświetlone ściany w centrum handlowym Vegas, wzmacniające odczucia klientów; oświetlenie marki Philips do sklepów
  Nowy system oświetlenia marki Philips tworzy unikatową, magiczną atmosferę podczas robienia zakupów

  Wyzwanie

   

  Centrum handlowe Vegas jest jednym z największych takich obiektów na świecie. Ma ogromną powierzchnię 386 000 metrów kwadratowych i jest jedynym tematycznym centrum handlowym w Rosji, w którym mieszczą się także park rozrywki, lodowisko i wiele innych atrakcji. Czy firmie Philips uda się stworzyć wyjątkową atmosferę w nowej części sklepu, nawiązującej do tokijskiej dzielnicy Ginza?

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Naczelnym zamiarem było przywołanie nastroju słynnej tokijskiej dzielnicy Ginza. Pulsująca atmosfera bogactwa i blasku tego jednego z najbardziej zatłoczonych miejsc w Tokio jest jedyna w swoim rodzaju. Kierownictwo chciało odtworzyć ją w nowej części budynku, a jednocześnie sprawić, że będzie harmonijne współistniała z pozostałymi częściami centrum. Aby ziścić tę wizję, oświetlenie powinno akcentować specyficzne cechy i materiały każdej z 32 fasad tworzących 130 metrową ulicę.

   

  Tę niezwykle ambitną koncepcję ożywiono za pomocą oświetlenia LED. Oprawy iColor Cove oraz iColor Accent Retail zabudowano w różnych powierzchniach: od akrylowych belek i szklanych żaluzji do drewnianych i szklanych paneli. Dynamiczne oświetlenie i efekty kolorowego światła poświatowego dodatkowo wzbogacają wrażenia wizualne. Na wszystkich powierzchniach świetlne kompozycje stale się zmieniają, budując różne nastroje i klimat dla klientów przechodzących uliczką.

   

  Dopełnieniem iluzji są setki światełek iColor Flex lśniących na suficie, które tworzą wrażenie rozgwieżdżonego nieba. W ten sposób do wnętrza przeniesiono zjawisko, które tokijczycy obserwują na otwartym powietrzu. Nowe oświetlenie jest oszałamiające. A ponadto dzięki dużej wydajności i energooszczędności diod LED jest także wyjątkowo ekonomiczne.

   

  Nowe oświetlenie wygląda olśniewająco, zachwycając i bawiąc klientów. Przenosi ducha Tokio do jednego z najważniejszych centrów handlowych w Rosji.

  • iColor Cove MX Powercore
   iColor Cove MX Powercore
   Oprawy LED iColor Cove MX Powercore o wysokim strumieniu świetlnym oferują praktycznie nieograniczone możliwości w dziedzinie oświetlania wnęk i miejsc wymagających zaakcentowania ...

  Zachwycanie klientów
  światłem

  Zespół

  Crocus Group

  Pokrewne projekty